Zakynthos - koľko vás tu vyšla dovolenka?

simca2410
21. jan 2019

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s dovolenkou na ostrove Zakynthos. Je to cenovo veľmi nákladné? Koľko vás to vyšlo celkovo aj s vyletmi a všetkým okolo toho. Ďakujem

belllinka
21. jan 2019

Ved chod na stranku hocijakej cestovky, vyber si hotel a hned ti to vyhodi kalkulaciu. Je predsa milion moznosti...

tilinka26
21. jan 2019

@simca2410 záleží aj koľko Vás je 🙂 určite by som tiež zisťovala cez net... Inak vraj to nie je moc nákladné..

simca2410
autor
21. jan 2019

@tilinka26 ja som skôr chcela vedieť koľko to stojí tam. Či sú napr výlety veľmi drahé

zanettsur
22. jan 2019

tak ono vylety si mozes tiez prezistit u cestovky, cez ktoru by ste eventuelne chceli ist. drahe, ono bude zalezat od tipu a dlzky vyletu no nejaku tu 100 na odinu by som ratala

lullu21
22. jan 2019

@simca2410 My sme boli na zakynthose minuly rok, isli sme last minute na 7 nocí cez cestovku, pre 2 dospelé osoby a 6 ročné dieťa nás to vyšlo 1300€ s all inclusive. Kupovali sme si aj 2 vylety priamo cez delegata, jeden na ostrov korytnaciek, druhy na navagio plaz a spolu nas vysli asi 160€. Ale urcite sa tam daju pozicat aj auta, ci lodky a prejst cely ostrov a vyjde vas to urcite lacnejsie.

mima172
22. jan 2019

@simca2410 Ahoj 🙂 My sme boli na Zante v roku 2016, bola to skvelá dovolenka. Brali sme ju ako last minute - deň pred odletom a cena pre dvoch s all in bola rovných 700€ (2 dospelé osoby). Výlet sme si zaplatili na pláž Navagio a ak sa nemýlim tak suma na osobu bola cca 70€. Výlet zahŕňal niekoľko zastávok - sírne pramene, samotná pláž + nejaké zátoky. Bol to celodenný výlet na lodi. Ubytovaní sme boli v hoteli Plaza bay v letovisku Laganas. Zante odporúčam 🙂 Krásny ostrov...

monica8882
24. jan 2019

@simca2410 My sme boli minuly rok na Zakynthose,dovolet aj s dvomi vylemi ,všetko dokopy na vyšlo cca 3000€

danieladrengubiakova
29. jan 2019

@lullu21 v ktorej časti ste presne boli? A cez akú cestovnú kanceláriu? Ďakujem 😊

lullu21
30. jan 2019

@danieladrengubiakova Boli sme vo Vassilikos a isli sme cez
tatratour.

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj, cenu ti presne neviem povedať, ale ak sa chystáte, tak tu nájdeš pekný článok o celom ostrove a dovolenke na Zakynthose, aj nejaké praktické tipy: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-na-vonavom-zakynthose-11-dovodov-preco-ano/

terezkaaa88
24. jan 2020

@mima172 Dobry den, boli stw spokojny s hotelom plaza Bay?? je tam dobra strava a pekna plaz? lebo citam kadejake recenzie 🤷 chystame sa s babatkom bude mat vtedy 14 mes.tak mam trocha obavu ake to tam je

mima172
24. jan 2020

@terezkaaa88 Dobrý večer 🙂
My sme boli spokojní, no nie sme veľmi nároční hostia. S dieťatkom by som ale určite volila iný hotel. Toto bol klasický grécky all in 3*hviezdoveho hotela, čiže služby troska slabšie. Keby ideme s dieťatkom určite by sme volili min 4 hviezdu v Grécku, aby boli stále k dispozícii nejaké možnosti stravovania. A taktiež pre detičky bol len jeden malý bazénik, ihrisko ziadne atď. Pláž bola široká, pekná, voda teplá, to bolo super. Pláž bola cca 4-5min od hotela, ležadlá za poplatok.
Zhodnotila by som to tak, že pre nás to bola super dovolenka, no keď budeme vyberať s dieťatkom, tak určite nie tento hotel 🙂

martinusik91
13. jún 2021

@terezkaaa88 prosim vas plaza bay nebola moc masovka?

terezkaaa88
14. jún 2021

@martinusik91 nam minuly rok zrusili dovolenku takze sme neboli nikde nakoniec :(

221girl
14. jún 2021

@simca2410 my sme boli v Laganas a ceny celkom ok. Chodievame väčšinou na pevninu, takže samozrejme sú tie ceny o málinko vyššie ale žiadna katastrofa. A ceny ako všade jednodňový výlet tých 35-50 eur podľa obsahu