Zakopane - wellness pobyt

michaelagburova
3. jún 2024

Ahoj poraďte nejaký wellnes pobyt v zakopanom najlepšie v centre mesta 🙂 odskúšaný 🙃 ďakujem

macik34
3. jún 2024
sabinami
3. jún 2024

@michaelagburova už 4 roky po sebe chodíme do Ariesu 🙂 krasny hotel priamo pri hlavnej promenáde mesta 🙂 perfektný welnes, sluzby, TOP ranajky a vyborna reštaurácia 🙂 odporucam ale vyhnúť sa víkendom ak máte možnosť ísť počas týždňa, idealny je nastup na pobyt v nedelu vtedy si určite užijete welnes len pre vás 😃

michaelagburova
autor
3. jún 2024

@sabinami takže je to preplnené cez víkend ? Parkovanie tam je v pohode ?

sabinami
3. jún 2024

@michaelagburova nevravim že preplnené, no cez vikendy tam je viac ľudí to áno a hlavne deti už to nie je taký pokojný pobyt ako sa na taký hotel s welnessom patrí 🙂
Parkovanie majú svoje súkromne, pri príchode zazvoniť na rampe a oni vam ju otvoria 🙂

michaelagburova
autor
3. jún 2024

@sabinami ďakujem za info 🙂 viete mi poradiť čo také pozrieť v zakopanom ? Idem tam prvý krát 😁

sabinami
3. jún 2024

@michaelagburova určite gubalowka vyveziete sa tam lanovkou ale ak ste väčší turisti ako my určite sú aj nejaké chodníčky a vyslapete 😃 Be happy muzeum, múzeum ostiepkov - museum oscypka na záver si vyrobíte vlastný oštiepok 😃 v meste je ich tržnica, reštaurácie, výstava voskových figurín a viac asi neporadím, my tam chodíme hlavne relaxovať, oddýchnuť je to tam pekne my ale už chodíme skôr kvôli tomu hotelu ako kvôli samotnému zakopanemu 😅 a všetko čo som vymenovala máte pešo od hotela na úplne krátke vzdialenosti 😃

michaelagburova
autor
3. jún 2024

@sabinami ďakujem pekne za tipy 🙂

sabinami
3. jún 2024

@michaelagburova za malicko 😇

nominka86
9. jún 2024

Za mňa Belvedere