Zábava do lietadla pre 1,5 ročného syna

l222
17. aug 2020

Ahojte. O chvíľku nás čaká cesta lietadlom s veľmi aktívnym 1,5 ročným syncekom 🙂 a nejako ma nenapadá co mu zobrať do lietadla aby som ho aspoň na chvíľku zabavila. Nejaké nápady by sa nám zišli prosím 🙂 Pri knižkách vydrží tak 5 sekúnd, keďže okolo neho to bude zaujímavejšie a tak nie je šanca, že by sa sústredil na knižku. Taktiež žiadne vymaľovánky alebo samolepky ho veľmi nezaujímajú. Hračky, možno, ak sú také kde musí aj rozmýšľať, to by bolo super, akurát neviem aké to sú :D Inak mu berieme veľa snackov a aj tablet kde mu stiahnem nejaké rozprávky. Dúfam, že väčšinu letu prespi, ale radšej by som bola pripravená aj na alternatívu, keďže už sme pár krát leteli a občas spal iba chvíľku a potom sme museli vymýšľať zábavu po zbytok cesty 🙂
Ďakujeme 🙂

heidy222
17. aug 2020

@l222 u Nas fungoval tablet s rozpravkou na 100% ale to Len preto, lebo to nebolo doma dovolene takze preto to bolo zaujimave

lavender273
17. aug 2020

Tablet tiez. Jedine co zabralo 💩

lavender273
17. aug 2020

@l222 interaktivne hry mu stiahni, aspon sa aj niecomu priuci.

vilma7
17. aug 2020

Aký dlhý je let? Nedávno som letela sama s 2 deťmi, 1 ročnou a 3.5 r. Ale len krátky let, ca 100 minút. Obzerali sa kade tade, mladšiu skôr zaujímali susedia ako nejaké veci. Ale ťažko poradiť keď pri ničom nevydrží dlhšie, skudila by som nejakú novinku, čo predtým ešte nevidel... možno to ho zabaví aspoň na nejaký čas.
Moji otvárali, zatvarali stolíky, pozerali oknom, zaspali obaja pri pristátí 😆😆😆 lebo fajne drgotalo lietadlom.

martyzpp
17. aug 2020

@l222 u nás fungovalo jedlo. Šli sme ale autom 11hodín. Všelijaké chrumky, keksíky a také blbosti. Potom je dobré mať aspoň dve-tri nové hračky a vytiahnuť ich až keď je veľmi zle. A ešte sa nám osvedčili veci z domácnosti - baterka, stará peňaženka s kreditkami a vernostnými kartami, obaly od magnetofonových pásiek atď.

ivetka_kamo
17. aug 2020

Myslím, že sa zabaví už len sledovaním letusiek, toľko veci vam tam budu stále ponúkať, že ani nebudeš vedieť ako, už budete vystupovať

majkeel
17. aug 2020

Hadat, ktory zo spolucestujucich ma korona virus.

syslik81
17. aug 2020

@majkeel trapne

l222
autor
17. aug 2020

@vilma7 let ma 2,5 hodiny. Malý tak isto. Dlho skúma okolie a spolucestujúcich ale potom už sa chce hýbať a behať samozrejme a to už je ten kriticky bod 😃

syslik81
17. aug 2020

@l222 u nas funguje akakolvek nova hracka.. neprezradit a dat az v lietadle ked sa vzlietne .. zabavi sa lebo je to nove .. nastastie v lietadle bola a je kludna .. raz sa zabavila s dietatom co sedelo za nami -vzdy sa daco najde.. neznasam ked ludia vypiustia deti do ulicky a na hrajte sa .. chudak ludia a letusky 😀 takze vzdy sa snazim zabavit v sedacke .. do tableta hry rozpravky etc ...

l222
autor
17. aug 2020

@martyzpp to funguje aj na nášho, akurát v lietadle by som mu asi starú peňaženku s kartami nedala, lebo by som to po pristátí zbierala ešte 5 rád dozadu :D ale niečo podobné je super nápad. Dakujem

l222
autor
17. aug 2020

@syslik81 no ved to si ani neviem predstaviť, žeby som ho nechala behať v uličke. Personál ma dosť roboty aj tak a miesta tak tiež nie je veľa. Iba by zavadzal. Hlavne keď tam každú chvíľu chodia letušky s vozíkom. Ešte mi z neho spravia placku :D