Wellness pobyt s 3-ročným

tereziatko11
3. mar 2023

Dievčatá prosím o typ na wellnes pobyt v nejakom peknom hoteli kde dobre varia a malý by sa tam "vyšantil" vo vode...pobyt by nemusel byť zrovna na dve noci za 700euro😅 poprípade máte niekto skúsenosť s Poľskom niečo nie moc ďaleko od Slovenska

petamich
3. mar 2023

napr. Hotel Buk, Bukfurdo, all inclusive concept (jedlo, nealko, vino/pivo), vikend nestoji oblicku, varia paradne, detsky kutik, detske bazeny, vela aktivit (lepsie ist na jar, ked sa da ist aj von a vyuzit aktivity aj tam) - len pre vas mozno kus daleko

gabika0825
3. mar 2023

@tereziatko11 určite nie s dieťaťom wellness pobyt… väčšina wellnesov nie je prispôsobených na šantenie deti vo vode a nehovoriac o tom ze sa tam bude nudiť. Skôr počkajte do leta a choďte niekam na dovolenku, alebo nejakého aquaparku, kde sa ubytujete rovno v areáli a je vybavené.

petamich
3. mar 2023

@gabika0825 no neviem ale chodime do baby friendly hotelov na wellness s malym odkedy ma asi 3 mesiace, samozrejme na prvom sme si uzili wellness na striedacku s muzom a maly sa kocikoval po Tatrach, neskor sme vyberali zariadenia, kde maju aj detsku bazenovu a zabavnu cast a bez problemov a maly si to velmi uziva, rovnako ako my, autorka asi tak uplne nemyslela wellness ako si popisala ale mozem sa mylit

marcellka32
3. mar 2023

Trinity-Sitno, Atrium a Senec

petamich
3. mar 2023

a ja pridam este Amresort, Lesana a Partizan (len teda Partizan je velmi drahy v poslednej dobe)

tereziatko11
autor
3. mar 2023

@petamich presne tak 😉 úplne presne ste ma pochopili čo hľadám 🥰...boli sme dva krát v hoteli Družba v Jasnej boli sme maximálne spokojný pre detičky super aj jedlo fantastické teda cena niečo ako Partizán😁

deedol
3. mar 2023

okrem vyssie spomenutych este salamandra v hodrusi a permon, ale ten bude asi za tych 700 na dve noci.

animator
3. mar 2023

my sme boli spokojní s Hotelom Marlene v Oščadnici- detský kutik priamo v reštaurácii, bazen, virivka..maly mal vtedy rok a pol.

slovenka753
4. mar 2023

@tereziatko11 áno aj ja som bola. Veľmi som si to 'užila' keď mi vo vyrivke plávalo decko aj keď je tam detska časť a obrovský bazén..... To len tak na okraj.

liloastitch
4. mar 2023

@slovenka753 treba si vyberať wellness adults only keď ti vadí decko vo vírivke..

slovenka753
8. mar 2023

@liloastitch vadí mi decko vo vyrivke v prípade ze decko ma k dispo obrovský bazén a detskú časť... Nech sia ponára a kope do ľudí tam!
Ale celkovo mam pocit ze do druzby chodia sedlaaaci. Celkovo tam bola príšerna klientela.

liloastitch
9. mar 2023

@slovenka753 myslí na to, že si bola súčasťou tej klientely aj ty...sedlaaaacka..🤦

tereziatko11
autor
9. mar 2023

@liloastitch škoda sa rozčulovať nad komentárom tej pani ... zjavne ma problém sama zo sebou🤷‍♀️jedno však nechápem keď nevie poradiť na čo to komentuje a ešte uráža však 😁