Výlet pre dvoch s ubytovaním

vanda_van
8. feb 2016

Ahojte. Dajte mi prosim tip na vylet pre dvoch (ja a priatel) s ubytovanim. 🙂

sissy27
8. feb 2016

@vanda_van seychely, monako, new york, zanzibar, južný pól... veď zadaj viac kritérií, napr. na ako dlho, lokalita, rozpočet... lebo výlet pre dvoch s ubytovaním je prakticky čokoľvek, aj zlaté piesky toť na okraji bratislavy...

jasminet
8. feb 2016

kupele niekde na slovensku, juzna morava - hrady, zamky... juzne cechy, wellness na horach + lyze...

andys11
8. feb 2016

Lednice v Čechách. Ubytko švajčiarske domceky. Romantika ako delo, bolo tam krasne 😉

nikuliak
8. feb 2016

@vanda_van Záleží na rozpočte. 🙂

erika161
8. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

vsak si skus pozriet na tych zlavovych portaloch tam maju niekedy dobre ponuky

tictactoe
8. feb 2016

@andys11 môj najsilnejší zážitok,úplne súhlasím!tak ako aj aphrodita v Rajeckých Tepliciach.

sandra551
8. feb 2016

@vanda_van Rozpočet a kedy chcete ísť?
Na Slovensku vyskúšaj napr. Hotel Kaskády na Sliači - najväčšie wellness na Slovensku, Kempinski High Tatras v Tatrách alebo Bratislava - hotel Tulip, Marrols - obidve super a cenovo dostupné a majú možnosť privátneho wellnesu.
Ak niekde mimo SK v okolí tak určite Praha, Budapešť (kúpele pod holým nebom) alebo Viedeň.
Ak niekde letecky v Európe tak Rím, Paríž, Londýn, Barcelona... ak v lete na kúpanie tak skočte na Malorku, Kanáre, Francúzska riviéra 😉

vanda_van
autor
8. feb 2016

Baby najlepšie slovensko a čechy ale nebranim sa ani zahraničiu..skor niečo ako londyn pariz a pod..
Dakujem ;))

nikuliak
9. feb 2016

@vanda_van No Londýn aj Paríž je super.. Na Slovensku určite Tatry, Malá Fatra/Veľká Fatra.. V Čechách Praha a Český ráj.. Tu mám taký blog o tom aj: www.carovnehotely.sk, je tam prehľad destinácií aj s konkrétnymi hotelmi. ;)

vanda_van
autor
9. feb 2016

Super ďakujem,popozeram 🙂)

sandra551
10. feb 2016

@vanda_van Keby si potrebovala niečo k európskym metropolám, ozvi sa 🙂 Bola som takmer všade posledný rok dva tak ti viem poskytnúť info 🙂

grimi
17. júl 2016

Ja som bola na pobyt v hoteli Alexandria v Luháčoviciach a bola som veľmi spokojná. Mali skvelé programy, my sme si vybrali wellness. Myslím si že sú cenovo priateľní a majú kvalitné služby takže určite odporúčam 🙂