Výlet - aktivita pre mladší pár v okolí Oravy

5. aug 2022

Ahojte. Máte nejaké tipy na zaujímavý výlet alebo akvitu pre dospelých v okolí Oravy alebo Liptova?
Asi nehľadám turistiku, cyklistiku, hrady a galérie ani wellness.

Nedávno som sa dozvedela, že sa dajú požičať horské kolobežky/trojkolky napríklad na Malinô Brdo alebo Kubínskej, to ma celkom zaujalo.

Inak máme radi počítačové hry, manžel stále básní o elektrickej kolobežke, minule mu bola sympatická jumping aréna... Tak budem vďačná za každý tip.. máme 26 a 30 rokov ale aktivity skôr ako pubertiaci, skôr niečo také akčné, záživnejšie a možno menej okukané.. lebo prejsť sa môžeme ísť hocikedy a hocikde, na bicykle sme tiež viac chodili tak, rada si pozriem aj ďalšie nápady. A ak to bude také ekonomickejšie, možno do 15€ na osobu tak by to bolo úplne že super.. ja viem mám náročné požiadavky 😂😂

Ďakujem 🙂

autor
5. aug 2022

A ešte doplním, že sme boli na predĺžený víkend na Gejdáku v RK, kde bol stolný futbal a hokej a ihriská a to nás tiež veľmi bavilo a užili sme si.. 🙂 hovorím aktivity ako pubertiaci

nedielka
5. aug 2022

Vodne bicykle na oravskej priehrade.

luccija
9. aug 2022

Mozete si zajazdit na tanku🙂uz neviem kde to bolo boli sme v Zuberci a bolo to blizko.Oravska priehrada je krasna, pozicaki sme si bicykle...Liptov Janska dolina kolobezky, je tam termal na kupanie, jaskyna, v Pavcinej lehote bobova draha 🤣

luccija
9. aug 2022

Alebo rafting