Výlet a pobyt v apartmáne s 9-mesačným

13. máj 2023

Ahojte prvýkrát ideme s malým na výlet .. na 4 dni. Ubytovaní budeme v apartmáne. Poraďte na čo nezabudnúť. Čo ste napr potrebovali a nemali na takom výlete s bábätkom? Ďakujem

banalu
13. máj 2023

Prve co ma napadlo su utierky, hubka a jar - ak je na UM a potrebujes umyvat flase. Vacsinou tam je len 1 utierka a to je malo na par dni. Hubku radsej svoju lebo viem, ze je cista (aj ked vzdy vyzerali, ze su nove) a jar tam nie vzdy bola. Dojcensku vodu.

mikitilik29
13. máj 2023

My keď ideme na dlhšie s deťmi tak ako prvé nesmiem zabudnúť na všetky veci co ma v postieľke 😂 aby na mieste mimo domu malo pocit pri spaní ako keby spalo vo svojej postieľke

autor
13. máj 2023

@banalu
@mikitilik29 ďakujem. No 😂 kufor navyše, kvôli obsahu postielky

babulkomale
13. máj 2023

Ano, plienky, vybava postielky, veci na UM to bol jeden kufor 🤦😃

autor
13. máj 2023

Baby ešte mám otázku.. chceme ísť aj do ZOO.. budem trápna , keď dám malému sieťku proti hmyzu ? Keď tam môže byť hociaká háveď

mikitilik29
13. máj 2023

Véd to je normálna vec sieťka na kočíku. Bezpečnosť je na prvom mieste

banalu
13. máj 2023

My chodime do zoo dost casto a nikdy som sietku na kocik nevyuzila 🤷‍♀️ ale zober pre istotu, to je najmenej.

izbzevjwgh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
13. máj 2023

Ja som malej brala mlieko, flase, kefu na flase, samozrejme plienky a veci na prebalovanie. Na spanie spaci vak a mojkacik, cumlik.
Kupene prikrmy a chrumky - ako poistka keby sa nestihalo navarit alebo pri celodennych vyletoch ak nebola moznost dat jej z nasho jedla.

Lieky - nurofen, nasivin, fenistil, libenar teplomer, odsavacka soplikov

Klobucik/tenku ciapku, deku

nikpa
13. máj 2023

Odsávačku na sopel 🙈😆 odvtedy ju beriem všade, aj na jednu noc keď ideme mimo domu. A áno, vecer som v hoteli pýtala vysávač keď som konečne zohnala odsávačku

beata_k
13. máj 2023

@nikpa Veru, bez odsavacky ani na krok 😃

mikitilik29
13. máj 2023

@nafka0483 veru aj lieky sú základ!

zorkahorka
13. máj 2023

Fenistil a nurofen