Vyhľadávanie na Booking

7. júl 2023

Ahojte baby, da sa na Booking vyhľadávať ubytko bez dátumu? Chcela by som pozrieť, ale až na budúci rok. Viem, že je to ďaleko ale mám čas a chcela som si spraviť prieskum. Ale stále ma to obmedzuje na dátum a keďže je sezóna skoro nič nieje voľne a ukazuje mi iba pár ubytovaní a tie co su teraz obsadené nie. Ďakujem

gejb
7. júl 2023

Tak daj akýkoľvek dátum v tom období kedy asi pôjdete. Napr. 1.jul - 8. Júl 2024 . Tam budu volne ubytovania tak môžes popozerať možnosti

autor
7. júl 2023

@gejb Tak mi to nefunguje, ako keby mal problem s tým, že je to až o rok. Aj keď dám ten dátum, stále mi vyhadzuje ako keby to hľadám na tento rok..

gejb
7. júl 2023

Tak potom neviem, mne to vyhĺadalo aj na august 2024 . Len tak zbrucha som dala ze Rhodos a 993 hotelov mi vyskočilo.

gejb
7. júl 2023

Nemáš zadané konkrétne ubytovanie?

autor
7. júl 2023

@gejb Nie nemám, snažím sa to všeobecne vyhľadávať, ale asi je to ešte dopredu 🤷

andrea_82
7. júl 2023

Viem, co myslis, mne to tiez neslo. Da sa tam nahodit obdobie +- nejaky cas, ale uplne bez zadania terminu to ani ja neviem zadat.

autor
7. júl 2023

@andrea_82 Je to škoda lebo teraz mi to riadne obmedzuje to ubytko a pritom by som si iba chcela pozriet co všetko tam je a neriesila ci je tento rok voľné...