Upokojí sa situácia s požiarmi na Rhodose?

bzucka4
23. júl 2023

Ahojte, 8.8. ideme na Rhodos. Čo myslíte, upokojí sa to tam?

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinapetronela
23. júl 2023

Určite ♥️v grécku bývajú požiare ...

bzucka4
autor
23. júl 2023

@kittykat22 ideme na Sun beach Lindos... tak len veríme, že sa to upokojí

janinah
23. júl 2023

@bzucka4 teraz som videla mapu,požiare sú celkom blízko Lindos....ale už sa otáčaju na juh na neobývanú oblasť

bzucka4
autor
23. júl 2023

@janinah hmmm, tak to hádam bude dobre

zuzinka888
23. júl 2023

Urcite, ale pohlad na okolitu krajinu asi nebude krasny.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
23. júl 2023

@kittykat22 nie ale vracali sme sa v chorvatsku cez sibenik a tam to bolo veru smutne. Predpokladam, ze z lietadla nevyskocia s padakom nad hotelom a z letiska budu potrebovat transport. Hori tam uz niekolko dni a hned zajtra neprestane. Takze plamene sa mozu dostat aj tam teda do blizkosti.A mozno planovali aj nejaky vylet do okolia. Nie vsetci turisti maju len smer plaz a hotelovy bar.😘

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
23. júl 2023

@kittykat22 tam som este nebola. No ludia ktory tam prislu v piatok tiez len z dialky sledovali " daleky dym. A v noci zo soboty na nedelu uz pred plamenmi utekali peso. To ze su plamene dnes daleko neznamena ze zajtra ci o dva dni nebudu za humnamy hotela.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
23. júl 2023
maranco
23. júl 2023
lavender273
24. júl 2023

Teraz bola kamoska s rodinou v Lindos. Fotky co poslala tak tazky cierny mrak dymu mali nad hotelom. Museli odist.

Ked bude takto horuco tych poziarov sa tak lahko nezbavia. Hlavne ked fuka vietor. Plus 'kvalita' vzduchu musi byt strasna. Ja osobne by som nesla ani neskorsi termin, ale ja som posera 🙂

bzucka4
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bzucka4
autor
24. júl 2023

@kittykat22 no, len horí v oblasti kam máme namierené. A na spálené miesta sa mi pozerať nechce. A my sme chceli skôr chodiť po ostrove, lebo 10 dní ležať na pláži by bola nuda. Veď uvidíme

terina25
24. júl 2023

Uz hori aj na Korfu, tiez evakuuju ludi

kittykat22
24. júl 2023

@bzucka4 vsetci chodia hore do mesta - tam nehori. Uvidis. Ale mohlo by to byt v pohode. Tren stred kde chori nic nie je.

hianicka13
24. júl 2023

Je to velmi tazko povedat. Ono rodos je v celku maly ostrov, my sme ho krizom krazom prebehli autom za jeden den. Hlavne kvoli ostrovu a domacim si zelam, ab ysa toto peklo uz skoncilo

elief
24. júl 2023

@terina25 práve sme tu, nehorí pri nás, dnes odlietame domov, na hoteli zatiaľ všetko ok, je to odtiaľto ďalej

evaachesa
24. júl 2023

@kittykat22 ako si môžeš byť až tak istá že nepôjdu okolo spálených oblastí? Veď majú byť ubytovaní v oblasti kde horí. 🤷 A okrem toho píše že mali v pláne to tam obehať autom. Tiež sme boli na Rhodose a autom sme ho prešli za 2 dni skoro celý, takže veľký ostrov to nie je. Podľa toho čo čítam na nete to nie je vôbec tak v pohode ako píšeš.
Boli sme aj na Krete a tam horelo asi 2 týždne pred naším príletom...okolie bolo vtedy dosť spálené a pohľad to bol teda hrozný. 😒

bzucka4
autor
24. júl 2023

@elief a kde ste presne?

elief
24. júl 2023

@bzucka4 my sme Korfu, Roda Beach

luccija
24. júl 2023

@bzucka4 dnes som pozerala teleráno a rozhovory s ľuďmi zažiť taký stres musí byť hrozne.
Ja by som dovolenku vymenila za iný pobyt aj, keď 8 je ďaleko, ale aj tak..

evaachesa
24. júl 2023

@elief ale vieš že Korfu a Rhodos nie sú pri sebe, však? Autorka sa pýtala na Rhodos...toto jej asi veľmi nepomôže. 😏

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
24. júl 2023

A s kvalitou vzduchu je to tam ako? Lebo 10 dni niekde cuchat spaliny, aj keby slabe nie je vyhra.....

yanni
24. júl 2023

@bzucka4 ak sa ti da stornovat, tak by som to stronovala a isla niekde inde. Ono, akurat dnes rano, kde som viezla dceru do skolky (zijeme v zahranici) v radiu v spravach vraveli, ze stale je tam situacia zla, az ku koncu tohto tyzdna rataju s nizsimi, u nich normalnymi, teplotami ca. 35 stupnov a vtedy by sa mala situacia trochu upokojit. Problem je tiez ten vietor, to zial neovlyvnis.

elief
24. júl 2023

@evaachesa a vieš, že ja som odpovedala žienke, čo spomínala Korfu?