Ultra last minute na letisku (BA, KE, Sliač). Máte skúsenosť?

tessa
8. aug 2011

Ahojte,
máte niekto skúsenosť s Ultra last minute na letisku v Bratislave, Košiciach, Sliači? Satur má takú ponuku, že 3 hodiny pred odletom je možné za najnižšie ceny si kúpiť dovolenku priamo na letisku a hneď aj odletieť. Nemáte niekto skúsenosť s touto ponukou od Saturu??? 😎

ani3012
8. aug 2011

joj,to by som išla aj ja,ale asi nie s deťmi....myslím,že by to mohol byť dobrý adrenalín 🙂

tessa
autor
8. aug 2011

No my sme dosť akčná family...a od letiska bývame 5 min...čiže všetko by sa dalo reálne stihnúť a zvládnuť...preto sa pýtam, či nemá niekto skúsenosť s týmto adrenalínom 😀 😀

ani3012
8. aug 2011

@tessa tak mohol by niekto napísať,či išli aj ako rodina..len ako tak u nás poznám-čo nie je zaplatené ešte v januári, tak v júli na to určite nebude 😝 😀

tessa
autor
8. aug 2011

no ja som vždy bola za first moment...no od min. roka tento adrenalín typu last minute vcelku vyznávam 😀
Ja už mám totižto v pláne byť zbalená a keď príde dátum dovči, hľadať čo naj dovolenku, kde sa len dá...a o tejto ponuke od Saturu som sa dozvedela len včera..a preto by som chcela poznať názor niekoho, kto má s takýmto Last minute-om skúsenosť, plusy, mínusy atď 😉

ani3012
8. aug 2011

@tessa tak tento rok sme mali ísť aj my last minute....a samozrejme-nevyšlo to ...uaaaaaa 😀

renca3
9. aug 2011

@tessa - znami isli takto na dovolenku z Viedne. v sobotu isli na letisko, tak hadam uz niekde odleteli. len dospelaci.
ked sa vratia, dam ti vediet ako to fungovalo tam.

tessa
autor
9. aug 2011

@renca3 no len my máme aj 2 deti 😀 Vo štvrtok sa chystám zavolať na letisko v čase, ktorý na ich stránke uvádzajú, že akú majú ponuku...dovtedy tam nič nie je...

niki_niki
13. aug 2011

ahoj,
Aj my sme mali zaujem o Ultra minute na letisku co ponuka Satur je to len zavadzanie zakaznikou ☹ Volala som 8krat na letisko a vzdy mi povedali,ze nic nemaju,tak som volala na centralu Saturnu a tam mi vysvetlila,ze to nefunguje ako na letisku vo Wienne tak som jej vysvetlila,ze to je len zavadzanie zakaznikov klamsto na nette.Ja zo Saturnom nemam dobre skusenosti.S pozdravom Niki

tessa
autor
13. aug 2011

@niki_niki No ja som na tom stejne...tiež som volala pred 2 dňami skoro na všetky odlety a tiež mi povedali, že nič nemajú, že je všetko vypredané... 😒

zebra41
15. aug 2011

@tessa ja nemam skusenost s touto ponukou od Saturu, ale pred rokom sme boli na dovolenke v ramci Happy Hours od Satur a 150% spokojnost. Boli sme v Chorvatsku - platili sme 100eur na osobu. v cene bola cesta autobusom, 3*hotel - ktory bol naozaj cisty a uplne v pohode, plus polpenzia - ranajky aj vecer svedske stoly a nemame ani jednu staznost. ale hladala som to asi dva tyzdne, lebo v ramci tej akcie bolo tazko dovolenku zohnat. niekedy trebalo prist do Satur v danej minute. Ale nam sa oplatilo 🙂

tessa
autor
15. aug 2011

@zebra41 tak aj ja kukám na tie LM o dušu... 😝 niekedy som už tak zmagorená k večeru z tých cestoviek a kalkulovania...my máme zväčša problém, že sme 4ria a LM sú väčšinou pre 3och.. 😠

tessa
autor
16. aug 2011

Holky, nemáte niektorá skúsenosť s hotelom Perla Plaza v Prímorsku??

jankaborka
27. jún 2012

@tessa ahoj nasli ste nakoniec minuly rok nejaky dobry LM?ja tiez rozmyslam nad hotelom Perla Plaza v Prímorsku,ale chcela by som hotel kde robia animacie pre deti

tessa
autor
27. jún 2012

@jankaborka Neboli sme nakoniec v Perla Plaza... skončili sme na Slnečnom pobreží, hotel Dunav 4* a bolo skvele.. jedine mne vadilo, že to bolo skoro 200m od mora a ja som to nazvala pochodové cvičenie 🙂))
A tento rok uvidíme, kde skončíme, chceme ísť až prvý sept. týždeň...

jankaborka
19. apr 2013

@tessa ahoj minuly rok sme si pisali o bulharsku,kam idete tento rok?pojdete niekde do BG?my sme boli minuly rok nakoniec v hotely Dara v Primorsku,super bolo ale teraz rozmyslam nad slnecnym pobrezim

martinko22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz