Ubytovanie v Štúrove v areáli Vadaš

11. jan 2022

Dajte typ. Sme mladá rodinka s malým dieťaťom a chceli by sme ísť do Štúrova. Chceli sme ísť do hotela termal ale už teraz je to vypredané. Nie je v areály niečo podobné? A ak aj nie, tak niečo iné, s čím máte dobrú skúsenosť.

ejbyk
11. jan 2022

pripnem sa ak môžem...
vadas nasa srdcovka....boli sme 3x ale vzdy inde...
necham si poradit ak ma niekto dobú skúsenost....

jankabenji
11. jan 2022

Chodíme kazdy rok už 4 roky a stále na jedno miesto ku Polacekovi. Sú to apartmány a sme maximálne spokojní. Tento rok sme trosku presvihli, zajednavali sme "až "začiatkom decembra a už bol celkom problém. Našťastie nám ešte našli aj v super termíne. Odporúčam si zavolať čím skôr, ešte možno nejaký termín bude voľný.

macekovam
11. jan 2022

@jankabenji ja som objednala v pohode u Polaceka 5 dni dozadu.. este sa dalo..

macekovam
11. jan 2022

aj hotel ma apartmany.. smaragd a westend sa mi zda.. popozeraj..

belaanabela
11. jan 2022

Veru des, Thermal v passe Ja som chcela Trinity hol Sitno alebo Tatry detto...

jankabenji
11. jan 2022

@macekovam my sme chceli posledný júnový týždeň a vždy ten väčší apartmán 6 miestny mavame,tak asi zato. Ale bol voľný júlový týždeň, tak sme si dali ten.

simik411
12. jan 2022

Baby tie čo máte malé deti není problém s hlukom večer?? Viem že je tam od 22. Nočný kľud ale či to teda aj skutočne je to neviem.. vďaka za info prípadne ktoré ubytko odporúčate v areáli kde je možno tichšie?

ejbyk
12. jan 2022

@simik411 my sme boli 2 x mimo areal a 1 x v areali a ruch nebol vobec podla mna...ale ono je to o ludoch no na koho clovek natrafi....

ejbyk
12. jan 2022

@jankabenji možete mi napísat konkretne kde u Polaceka...on ma toho tusim viac tam...
dakujem vopred

jankabenji
12. jan 2022

@ejbyk konkrétne v týchto apartmánoch sme vždy. Raz sme boli dole, takže sme mali pred vchodom posedenie a inak bývame hore tam je veľká terasa/balkón. Co sa týka kľudu,to je tam úplne v pohode. Dcéra má 2 roky a už tam aj s nou ideme tretí krát. Vždy sa tam aj vyspi aj vysanti. Okrem nej mame ešte 3 pubertiakov a teda o nich tam vieme len keď sú hladní a prídu sa vyspať 😁

ejbyk
12. jan 2022

@jankabenji dakujem pekne....

ejbyk
12. jan 2022

@jankabenji tak som to u neho rezervovala dufam ze budeme spoko. v tejto casti sme este neboli...
nejedli vas moc komare ked je to tesne pri jazere?

janulla1
12. jan 2022

My sme boli 3x vonku a minulý rok prvýkrát dnu a tohto roku ideme opäť dnu, hluk v pohode nič strašné, boli sme v apartmánoch platan tento rok ideme zas, je to síce menšie, ale parkovanie, dvor za nás super aj blízko k bazénom 🙂

ejbyk
12. jan 2022

@janulla1 akú máte cenu na týždeň?

jankabenji
12. jan 2022

@ejbyk práveže tieto niesu hneď pri jazere, tie druhe chaty/ apartmány ma Polacek bližšie pri jazere,takže ak ste si vybrali tieto ako som poslala na foto,tak určite to bude v pohode...aj keď jeden rok bolo neskutočne veľa komárov,ale všade, nie len tam 😁

janulla1
12. jan 2022

@ejbyk tu je cenník, ideme až v auguste,lebo termín,ktorý sme chceli už nebol k dispozícii: https://www.vadasthermal.sk/accomodation/apartm...
je teraz akcia do konca týždna, a super na ubytovaní dnu je, že v cene sú aj neobmedzené vstupy do všetkých bazénov počas celeho dna, predtým, ked sme boli ubytovaní von, museli sme stat v rade na lístky, hladat miesto na deku, tie platany su tak blizlko, že velke deti sa cely den clapkali, ja s babatkom aj cez den pospala v apartmane, boli sme 1x minuly rok,
dnu a už by sme ináč ani nechceli ist🙂

ejbyk
12. jan 2022

@jankabenji dakujem pekne, tak príjemnú dovolenku...
my ideme uz 4x velmi sa nam tam paci....

3petka
12. jan 2022

Ahoj, áno polaček je ok ale tie novšie apartmány a taktiež Salda je fajn tam chodíme každý rok. Pekne čisto...

jankabenji
12. jan 2022

@ejbyk aj my ideme 4 krát, tiež sa nám páči.😁 Už sme chceli ísť k moru,ale zase sme dali prednosť Štúrovu. Príjemnú dovolenku

simik411
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simik411
12. jan 2022

@3petka ahoj máš skúsenosť aj so staršími apartmanmi polacek? Konkrétne štúdio A napr? Tam je zle keď píšeš že novšie jasné že novšie je krajšie ale či napr v tom A je hrozne až alebo tak chcem to rezervovať ale váham ešte.

simik411
12. jan 2022

@jankabenji ahojky opýtam sa aj teba ohľadom Polacka. Máš skúsenosť aj s chatou A ? Vy chodíte do E tie sú veru nie sú dostupné ponukli mi A na prízemí ? Len sa informujem či náhodou osobne pozná dik

jankabenji
12. jan 2022

@simik411 nie,neboli sme nikdy v A-cku...Ale osobne keby bolo volne,tak idem aj tam...Nás je veľa, 4 deti a 2 dospelý, takže my si zato vždy ten väčší apartmán v novšej chate. Toto A je inak blízko pri nás, takže celkom blízko na bazény aj ihriska a aj potraviny.

ejbyk
12. jan 2022

A ja sa ešte opýtam....prízemie či poschodie? My sme chceli aj klímu a tá je len na poschodí....deti máme už relatívne veľké že schody nevadia či?!

3petka
12. jan 2022

@simik411 Boli sme to len pozerať, a veru žiadna sláva. Ale keď sme sa len prvé roky učili kde je najlepšie, tak dá sa to tam vydržať. No už sme si povedali, že radšej si priplatíme ako potom pozerať že kde čo na nás ide vybehnúť.

simik411
12. jan 2022

@3petka hej veď že človek zistí až keď tam je najlepšie no nakoniec som zajednala apartmán či izbu v Sallda tie vyzerajú novšie sú prerobené aj klíma je tam čiže ideme tam tak snáď bude fajn 😏
Aha pozeram že sem vlastne chodite aj vy hahah

jankabenji
12. jan 2022

@ejbyk mne osobne sa viac paci hore na poschodí, ale klímu sme mali aj keď sme boli na prízemí

3petka
12. jan 2022

@simik411 tam chodíme každý rok. Tento rok dokonca stavia nové apartmány a chceli sme ísť do nich ale ešte nevie kedy ich dokončí tak sme v tej izbe ako každý rok

simik411
12. jan 2022

@3petka tak snáď budeme spokojní ja len hlavne dúfam že nebude okolo nejaký hluk párty do noci lebo nás zajko malý má spánok jak vtáčik počuje no sme v dome sami nikde nič je zvyknutý na klidek tak len toto ja riešim iné nič také

3petka
12. jan 2022

@simik411 no toto sme zažili iba prvý rok, boli sme pri takých nenormálnych Čechoch. Ostatne roky sme mali vždy kľud. Ale ten prvý rok sme neboli pri saldovi. Väčšina ľudí ako sa úkazu komáre zalieza do izieb 😂 jeden rok bol taký že sme ani mi neobsedeli von. A minule to bolo take že mali presný čas kedy stipali a bolo ich malo tak sme vydržali a potom sme si už mohli v klude posedieť keď deti spali…