Ubytovanie v okolí kúpaliska v Štúrove

mizu89
12. júl 2016

Ahojte maminy nevedeli by ste mi poradit nejake lacnejsie ubytovanie v sturove v blizkosti kupaliska?popripade privat s wc,kuchynka,... max. na 4 noci?Lebo vsade kde volam tak iba tyzdenne pobyty ☹

perdiem
12. júl 2016

skús penzión rose, cenovo sú celkom fajn a kúsok od kúpaliska

erikabella
12. júl 2016

ahoj, ja som zo Štúrova🙂 neviem kedy by ste chceli isť, ale väčšina ubytovaní je takýto čas už obsadená....v blízkosti kúpaliska je veľa privátov, penziónov, hneď aj takmer po celej hlavnej ceste ako sa vchádza do Štúrova od Levíc...skús napr. apartmán Lívia, sú to milí ľudia...alebo na stranke ubytovanienaslovensku.eu

mizu89
autor
12. júl 2016

@erikabella od 5.8 do 21.8 vtedy ma manzel dovolenku

eva217
12. júl 2016

http://www.sandahouse.com/slovensky.html my jsme boli tu bola tam super je to kusok od Sturova bazen pri dome odporucam 🙂

mizu89
autor
12. júl 2016

@erikabella a pozerala som aj privaty ale nic mi neukazalo povecsine len apartman hotel chata.privat nula bodov.a skor som chcela niekde na privat lebo to je asi lacnejsie ako cela chatka

erikabella
12. júl 2016

@mizu89 skús tie apartmány čo som napísala,myslím že presne vtedy majú volný termín alebo apartmán Rebeca, to je tiež na tej istej ceste hlavnej -Nánanská cesta

erikabella
12. júl 2016

@erikabella práveže to je ubytovanie v rodinnom dome

erikabella
12. júl 2016

je to na tej www stránke čo som písala

mizu89
autor
12. júl 2016

@erikabella mne nevadi ubytko v rodinnom dome.my pochadzame z liptova a tu je ubytovancov az az Besenova,Tatralandia a privat na kazdom rohu

erikabella
12. júl 2016

@mizu89 ja by som vás milerada ubytovala🙂 ale bývame v činžáku v dvojizbovom byte🙂

mizu89
autor
12. júl 2016

@erikabella Ja hlavne dakujem za odporucania 🙂

leangela
12. júl 2016

Baby a v areali v sturove je to s ubytkom ako? ja si pamatam ze tam boli take unimobunky to funguje? 🙂

erikabella
12. júl 2016

tak verím, že niečo nájdete🙂 ináč kúpalisko je fajn, aj keď my tam nechodíme, iba raz v lete symbolicky🙂 aby som aspoň vedela čo tam majú vynovené🙂 oplatí sa sem hlavne kvôli tomu Maďarsku , cez most prejdete do Ostrihomu, tam je Bazilika, je krásna, premáva aj vláčik od kúpaliska k bazilike, 20teho augusta je v maďarsku veľký sviatok a večer predtým zvykne byť veľký ohňostroj pri moste

luraka
12. júl 2016

@erikabella Pred pár rokmi sme boli v dome Euro, nie je ďaleko.

mizu89
autor
12. júl 2016

@luraka a pacilo sa vam tam?

erikabella
12. júl 2016

@leangela tie unimobunky sú vynovené, je to velmi pekne spravené, také drevené sú, nachádzajú sa pri zadnom vedľajšom vchode na kúpalisko

luraka
12. júl 2016

@mizu89 Pozri na stránke megaubytovanie, má tam fotky, nám to stačilo. My sme boli ubytovaní v dome sami, takže v pohode. Hlavné bolo, že sme nemali ďaleko na kúpalisko.

ervenka
12. júl 2016

Ak mozem, my sme boli v hoteli Atrium cez booking.com a boli sme sklamani. Neodporucam. Moja mama ide na posledne 2 julove tyzdne, obytko ma v areali kupaliska, tak som zvedava.

yanni
12. júl 2016

My me boli pred 2. rokmi priamo v hotely Thermal ale tam je to dost male, tak sme na tento rok hladali inu alternativu.
Boli sme tyzden na konci juna, murovane domceky Westend, Lux a bolo super. Je to priamo v Resorte Vadas, par minut k bazenom. K domceku su v cene aj dve lehatka. je tam kuchynka kompletne zariadena ale ja na dovolenke zo zasady nevarim, chodili sme sa najest do hotela.
Inak do drevenej chatky atd. by som nesla. mali sme 36 stupnov a v tom nepomoze ani klimatizacia. A uz vobec, ak sa ide s malymi detmi. Nasa mala mal v juni 11 mesiacov. V tym murovanych domcekoch bolo fajn, ani zimy ani teplo. Akurat. Ak sme sa dobre vyspali.

mizu89
autor
13. júl 2016

Ja hladan nieco mimo kupaliska aby sme mali klud.chatky su drahe a na tri noci neubytuju.takze privat.svokra mi poradila ubytovnu pri kupalisku 50m ale chcela by som aby sme si aj opiekli ked maly bude spat ale na ubytku sa to asi neda

yanni
13. júl 2016

@mizu89 ak pojdes niekedy v auguste, tak nebudes mat nikde klud. My sme boli terza koncom juna v domceku priamo v resorte a bol tam kluuuuud. Nie je to priamo pri bazenoch. Hluk od bazenov vobec nepocut. A boli tam viac-menej rodiny s malymi detmi, cez obed napr. bol velky klud. Väcsinou asi vsetci spali.
A ubytuju aj na tri dni. Neviem sice ako v hlavnej sezony ale mimo hlavnej sezony aj na par dni.
A neviem, co je pre teba drahe. my sme boli teraz traja dospelaci a babo, domcek dvojspalnovy (je pre 4 dospele osoby a deti do urciteho veku su zadara, na pristelku alebo v detskej postielke (dostali sme, uz bola pripravena), polpenzia pre vsetky dospele osoby vo forme svedsky stolopriamo v hoteli Thermal a vyslo nas to na tyzden 400 E. A nemusela som sa o nic starat, nevyvarala som, vstupne na kupko, ked si mimo, si musis tiez priratat. rilovat sa tam tiez moze, mala sa vysantila na trave pred domcekom, ked ti vybehne dieta z domu, nemusis mat strach, ze ti ho zrazi auto atd. atd. Ja som bola terzaz spokojnejsia ako pred dvomi rokmi priamo v Thermal.

patrik36
18. júl 2016

Ahojte chcem sa opytat ci niekto nevie o nejakom ubytovani v sturove,od 21.7 -23.7.2016, isli bi tam 2 dospeli a 3 deti,viem ze to uz je neskoro ale predsa keby este nieco bolo volne.dakujem

mizu89
autor
18. júl 2016

@patrik36 skus ubytovna star my sme sa tam ubytovali lebo tiez sme sa neskoro zbadali.ale ak ide byt taketo pocasie tak pochybujem ze tam pojdeme dovolenkovat.na buduce budeme hladat skor 🙂

patrik36
18. júl 2016

@mizu89 dakujem 🙂

suzie1
19. júl 2016

my ideme 30.7. a zajednala som ubytko v penzione Las palmas, mame to aj so stravou(ranakyy, obed, vecera), 3min.od kupaliska...kamarat tu bol ubytovany a bol velmi spokojny..ideme na 3 noci..

mizu89
autor
19. júl 2016

@suzie1 a kolko je cena na noc?

suzie1
19. júl 2016

Platíme 200eur...
@mizu89

suzie1
19. júl 2016

@mizu89 pre 3osoby