Ubytovanie na ostrove Krk, najlepšie v Baške

lenka369
30. júl 2014

Ahoj. chystame sa s dvojročnou dcerkou na dovolenku do Chorvatska prvy krat. Vybrali sme si ostrov Krk najviac sa mi paci masto Baška ale necham si poradit ak mate nieco ine.hladam uz par dni nejake ubytko ale nedari sa mi nic najst. Porebujem apartman aby tam bola spalna a este jedna izba, v nejakom dome ,vile.dakujem za pomoc 🙂

portalsro
30. júl 2014

Mesto Baška je velmi pekne miesto.
Predpokladam ze cestovat budete autom. Doporucujem vyhnut sa cestovaniu do HR v noci z piatka na sobotu /realne hrozia preplnene cesty - kolony/. Kedze dietatko mate 2-rocne, doporucujem cestu v noci, lebo velku cast z nej dietatko prespi a tak mu rychlejsie cesta ubehne - no ako som uz uviedol, vyhnite sa cestovaniu z piatka na sobotu...
Co sa tyka ubytovania, urcite este četnite ubytovacie portaly /podla moznosti s priamim kontaktom na majitelov apartmanov/, nedoporucoval by som cestovat "na blink" hlavne preto, lebo budete mat zo sebou pomerne male dieta...

portalsro
30. júl 2014

Ostrov Krk leží v zátoke Kvarner, mestá a dedinky sú spojené cestami dobrej kvality. Na jej pobreží môžete nájsť všetky druhy pláží, tento obrovský ostrov ponúka nespočetné množstvo príležitostí tak pre ľudí ktorí obľubujú tichý odpočinok, ako aj pre milovníkov čulého ruchu - už len vybrať si to správne ubytko 🙂

macka06
2. júl 2015

@lenka369 tak ako bolO..ubytovanie?...my tiez premyslame nad Krkom,tak zhanam informacie o ubytovanie...dik za info..

lenka369
autor
2. júl 2015

@macka06 ahoj tak boli sme na krku v Baske mesto bolo uzasne ubytovanie sme si nasli po prichode do mesta bolo to dost tazke najst ubytko ale nasli sme sice dalej od mora ale pekne........na buduce by som takto na ,,blind,, nesla hlavne nie s dietatom.

ludka77
20. júl 2015

baby my tam ideme tretikrat a zas na blind. s 2detmi. S ubytovanim sme nukdy nemali problem a to vzdy ideme na prelome jul/august Na kazdom rohu je Šilo agentura kde ti ubytovanie ponuknu ak sa nechce niekomu chodit okolo domov a hladat cedulu Free 🙂 a to prvykrat sme boli s 4rocnou a 7mesacnym dietatom 🙂
@macka06

patka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chiara_elle
16. júl 2024

Baby, mate niekto skusenosti z tymto hotelom na Krku?
https://www.booking.com/hotel/hr/jadran-njivice...

Su tam aj dobre aj zle recenzie, tak neviem, cim sa riadit.