Týždňová dovolenka na Slovensku bez auta

hoohoo
21. feb 2016

😲 Ahojte dievcatka maminy neviete poradit dofcu na svk cca tyzden v lete so synom boli minul rok pri mori tento rok nevychadza financne ale aj tak rada by som isla na svk je tu krasne predsa ide o to ze vsade je zlozite sa dostat bez auta ☹ nikdo mi nevie poradit dokonca ani cestovky a kamaratov to su vacsinou rodiny idu len autom. Hladam nieco vlakom alebo autobusom nie xtra drahe zlaty priemer .... Kde mozem odtrepkat seba a maleho a neist peso kilometre od stanice .... Je to uplne ufonska poziadavka nikdo nevie poradit vsetci maju auta 🙄 😒 dakujem vsetkym ak sa vobec najde niekto .... 😔

mata1001
21. feb 2016

Neviem sice kde je tam stanica ale skus pozriet Vadas v Sturove

hoohoo
autor
21. feb 2016

@mata1001 dakujem maťka 😲

margarita
21. feb 2016

@hoohoo
zalezi aj na tom, co tam chces robit, da sa aj bez auta, len neviem, ci skor turistikovat po lese, napr. Vratna dolina a pod., ci sa chcete skor kupat, Besenova a Lipt.Mara Villa Betula stredisko,
alebo z kazdeho rozku trosku, napr. vlakom do Bojnic, a tam date jeden den ZOO< druhy den zamok, treti kupalisko, stvrty nejaky vylet do blizkeho lesa.... a pod.

pribinak
21. feb 2016

Ubytuj sa napr v Smokovci a pozemnou elektrickou sa dostanes vsade : Lomnica, Štrbské pleso, kopec možnosti na túry, lanovky,

zaba21
21. feb 2016

Bez auta odporucam jednoznacne Vysoke Tatry. Ja som tak bola s detmi bez auta. Cez zlavovy portal som si kupila ubytovanie v hoteli s ranajkami v Poprade = nedaleko vlakovej stanice. Cestu vlakom som kupila na stranke www.slovakrail.sk - zvyknu mat v lete ponuky na cestovanie pre rodiny so zlavami, v cene bol vstup do aquaparku a tiez cestovanie tatranskymi zeleznicami tusim na 4 deti. Tatranske zeleznice chodia casto, nemas problem sa dostat do Smokovca, Lomnice, na Strbske Pleso. Ked budes dobre hladat, urcite nieco najdes na zlavach, ale kludne aj cez booking nejaky privat.

hoohoo
autor
21. feb 2016

@margarita perfektne hej margitka tiez ma napadli bojnice v minulosti dik moc opat sa mi ozivilo si zlata 😲 😲 😲 🙂 🙂 😵

hoohoo
autor
21. feb 2016

@pribinak dakujem ano ta3 parada boli sme uz ale v takom uplne super ubytku len uz neni inak hej vsak ano ja jelito 🙂 😲 dakujem pekne 😲 😲 😲

hoohoo
autor
21. feb 2016

@zaba21 zabka dakujem velmi pekne za parada info uz raz kolegyne pytala je kusok od popradu vravela ze nic take neexistuje pri stanici len luxusny hotel take daco vidis a predsa si ma naviedla dakujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 🙂 🙂 😲 😀 😀 😀 😲 😵

hoohoo
autor
21. feb 2016

@pribinak Ano chceme st aj na hrebienok tury sama uplne nedam chodime inak kady tyzden na tury syn aj 10 km prejde len v tatrach sama nepojdem na daleku aj keby dal asi aj teryho chatu to mi aj znamy nedoporucuju keby sa daco stalo inak tat3 parada dost obsadene vychytane tie lacnejsie v smokovci skusim ale mrknut este vdaka 😲 😲 😲 😲

pribinak
21. feb 2016

@hoohoo tak ak je Smokovec obsadený a drahý, pozri napr ubytovanie v lesnej
Túry si urobte take ake zvládnete, zas netreba sa hrat na hrdinu a na druhy den byt na titulke nového casu ;)))

zaba21
21. feb 2016

Neviem v akom veku je tvoj syn. Moje deti su uz velke, syn mal vtedy 15, dcera viac. My sme boli konkretne v hoteli Satel - ubytovanie velmi jednoduche, ale naozaj len na prespatie, ranajky usli. Cena bola 100 Eur na 4 noci s ranajkami ked si dobre pamatam, tak pre dvoch dospelych a dve deti. Ale s mensimi detmi urcite odporucam ubytovanie skor priamo v tatrach.