Turecko v októbri

dorinka31
17. máj 2023

Prosím boli ste niekto v Turecku v októbri? Cez akú cestovku odporúčate?

mirka414
17. máj 2023

Boli sme minuly rok ale na začiatku októbra presne 1.-10.10.22 počasie celkom fajn ,ale tento rok volím istotu počasia Egypt .Nechodím cez cestovky ale cez cestovný portál HolidayCheck tam si vyberiem najlepšiu ponuku .kľudne mi napíšte správu poradím

kacusik69
17. máj 2023

boli sme 10.-17.10. - na vlastnu past, egejska riviera, pocasie super, ludi malo… jedna z naj dovoleniek

deginko
17. máj 2023

Bola som v hoteli ,bez cestovky,priamo v Antalyi...6-13.10 ,bolo úplne horúco kazdy deň,Teplucka voda,ja vrelo odporúčam dovolenku v októbri v Turecku

oliverceky
18. máj 2023

@deginko doporučujete aj prelom október/ november?
Počas jesenných prázdnin

deginko
18. máj 2023

@oliverceky hmm..takto ja by som bola úplne ok s dovolenkou do konca októbra max..v novembri by som tam už nešla určite...teplo by podľa mňa aj bolo,ale skôr by som sa bála občasných dažďov...my sme mali fakt horúco určite okolo30- 35 stupňov..,ale slnko bývalo už často pod mrakom a raz aj spŕchlo..takže november by som už určite neriskovala...do toho konca októbra úplne Max...ale ideálne podľa mňa tá prvá polovica októbra,malo ľudí,horúco,Teplucka vyhriatá voda z celého leta,a zároveň už to nebolo to suché priame horúce teplo

19mmm71
18. máj 2023

Oktober je uplna pohoda aj voda je ešte tepla a nieje vela ludi