Turecko, Tunisko, Egypt

lenica11
17. júl 2022

Ahojte poraďte čo je lepšie chceme peknú pláž a more najlepšie oblasti aj bez koralov a aby sa dalo vyjsť aj z rezortu a niečo vidieť sme mladý pár bez deti. Ďakujem za každú radu 😇

sara07
17. júl 2022

tažko vybrat, najlepšie ist všade, ja som bola a keby som si mala vybrat asi hadžem kockou, Egypt tam boli tak krasny koralovy utes a ryby pri hoteli že to sa neda zabudnut, Turecko zase užasna krajina božské jedlo totálne , Tunisko to zase má pekne mediny, kulturu , aj strava tiež má do seba niečo a neviem vždy ked som bola v Tunisku tak ja som si neskutočne tam oddychla proste a to sme boli v rozličnych častiach

kris_tin257
17. júl 2022

Určite Turecko, v Egypte nám nedovolili prejsť ani na vedľajšiu pláž kvôli bezpečnosti nieto ešte mimo hotel 😊 iba platené výlety len tak sa dalo

hanka2510
18. júl 2022

Turecko - Alanya, Kleopatrina plaz 😊

luliu
18. júl 2022

Určite Turecko

baumka
18. júl 2022

TUrecko, okolie Side. Sú tam antické pamiatky, nákupné možnosti všetkého druhu, rôzne druhy výletov -napr. rafting, jazda jeepom , parasailing, výlet loďou Big Kral a iné......, odporúčam výlet loďou do Zeleného kaňonu . https://www.google.com/search?q=green+canyon+tu...

familytravel
18. júl 2022

Turecko, Side, najlepšie časť Evrenseki. Je to bezpečná dovolenka, bez problémov môžete vyjsť mimo rezortu, taxíkom alebo dolmušom sa odviezť do iného mestečka. V Turecku sú veľmi zaujímavé možnosti výletov.
Ak ste mladý pár a chcete ísť v sezóne, skúste sa popozerať na hotely pre dospelých. Budete tam mať väčší kľud 🙂

54tinka54
18. júl 2022

@lenica11 my sme boli ešte ako bezdetní v Turecku v Alanyi, dodnes túto dovolenku hodnotíme ako najlepšiu. 🙂
Na kopci je hrad, tam sme si spravili výlet, takisto mestečko je pekné, máš tam dlhú promenádu s obchodíkmi plus sme sa spriatelili s ďalším mladým párom zo Slovenska a povymetali sme s nimi aj diskotéky 😀 Sprievodcov nočným mestom sme mali mladých čašníkov z nášho hotela, no bola to pecka dovolenka. 🙂
Egypt a Tunis mimo rezortu máš poväčšine veľkú špinu a nič moc na pozeranie. Boli sme aj tam aj tam. A v týchto dvoch krajinách sme mali aj žalúdočné problémy pár dní, napriek tomu že sme si dávali pozor. V Turecku sme pili aj jedli všetko a bez problémov.
Takze za mňa jednoznačne Turecko, ešte sa tam určite vrátime.

knaza
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taaanka
20. júl 2022

Jednoznačne Turecko aj keď z daných krajín najdrahšie.

luccija
20. júl 2022

Urcite Turecko aj, ked Egypt kvoli rybkam a podmorskemu svetu je krasny.Tunis bol tiez zaujimavy, ale vybrala by som si Turecko

ivana11155
20. júl 2022

@lenica11 Turecko co najbližšie k Side. Odtiaľ priamo do Side chodí už aj autobus za 1eur. Dá sa ísť večer prejsť do centra Side ak nechcete byť v rezorte. V Tunisku sme boli v rezorte v Susse (neviemako sa to píše) a dalo sa aj poprechádzať mimo hotel. Ale zase tam je veľa výletov ponuke, Sahara na dva dni atď. boli sme už dávno možno sa niečo zmenilo.

kataleya
20. júl 2022

Kleopatrinu pláž v Turecku odporúčam aj ja. My sme boli pozrieť aj pamiatky v meste (šli sme MHD) a raftovať. Super zážitok.

mimipanagi
25. júl 2022

@lenica11 cyprus

diaszoky
25. júl 2022

@baumka no ale plaze v side nic moc

familytravel
25. júl 2022

@diaszoky v Kumkoy, Evrenseki je pekná pláž

baumka
26. júl 2022

@diaszoky no priamo v meste Side jasne že nie, ja som to už viac x spomínala, že treba brať hotely v časti Evrenseki, GUndogdu, Colakli, Kumkoy, tieto časti patria oficiálne pod mesto Side, ale je to úplne iná kvalita. Len v ck často tety nevedia takto podrobne poradiť. Preto treba googliť recenzie a pozerať videá.