Turecko - Side Kizilot

evar16
12. jan 2022

Dobry deň prajem, má prosím niekto skúsenosti s hotelom. Club calimera serra palace? Predbežné sme si hotel vybrali, ale našla som aj dosť zle recenzie tak mám trošku obavy. Prípadne ešte oblasť Izmir nemám niekto skúsenosť? Ďakujem.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evar16
autor
13. jan 2022

@vifoncitta ďakujem za odpoveď. Ohľadom čistoty, že je všade špina,plesne na izbách a tak podobne..a ešte že je tam veľký hluk z diaľnice. Viem, že sa vzdy nájdu aj dobre aj zle, len sa potom bojím, aby to stálo za tie peniaze ;) a dá sa aj na okolí niekam prejsť, alebo je to tak na samote to stredisko..

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evar16
autor
13. jan 2022

@tayla ešte sme neboli, toto nám odporučili v cestovke...ale zatiaľ sme to nechali tak, neboli sme o Tom presvedčení...uvidíme čo bude v lete 🙂

peta0604
28. jún 2022

@evar16 dobrý deň, boli ste už na dovolenke v calimere? Tiež máme zaplatený tento hotel ale teda som na vážkach či sme spravili dobre. Čo sa týka hotela a služieb všetko ok ale more je vraj samy kameň a po 2 metroch hlboká voda

evar16
autor
29. jún 2022

@peta0604 dobrý deň prajem, nakoniec sme to už potom neriešili a vyberali sme až teraz..a ideme čo Club Tuana a tiež uvažujem či to bude ok, ale snáď áno...verím, že si užijete dovolenku a bude všetko ok 🙂

martinella1
25. júl 2022

@peta0604 Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste už boli v Calimera Serra Palace. Nám ho odporúčali ako vhodný výber pre rodinnú dovolenku.

peta0604
25. júl 2022

@martinella1 Nie ideme až 15.8. ale od 1.8. by mal ísť aj švagor s rodinou. Čiže ak pôjdu budeme mať nejaké informácie ešte pred našou dovolenkou. Na FB je ale jedna skupina a väčšina ľudí chváli. My nie sme nejaký náročný, stačí nám slušne čisté ubytovanie. Najviac mám ja osobne strach z prístupu do mora, nakoľko nie som extra plavec. Ale povedali sme si, že si to prinajhoršom užijeme v bazénoch a na toboganoch 😁

martinella1
25. júl 2022

@peta0604 tak my ideme 2.8,ked bude všetko ako ma byt. Naši známi boli a chválili tiez

peta0604
4. sep 2022

@martinella1 ako ste boli spokojný v Calimere?

martinella1
8. sep 2022

@peta0604 Ahoj, my sme boli veľmi spokojní. A čo vy?

martinella1
8. sep 2022

@evar16 boli sme v Calimere a boli sme nadmieru spokojní. Nádherný hotel, čistučký, až príliš dbali na dodržiavanie poriadku. Deťom padla na zem tyčinka a hneď zametali. Každý deň skvelý program, animátori úžasní. Jedlo rozmanité, bohaté. Nikdy sa nestalo, že by náhodou niečo nebolo. Personál ústretový. More čistučké a veľmi teplé. Niekedy sú to recenzie asi nespravodlivé.

peta0604
8. sep 2022

@martinella1 bolo dobre, priateľovi sa ani domov nechcelo. Hotel pekný, veľký, prostredie krásne, služby výborne, ale osobne už by som tam asi viackrát neišla. Ale tak nikdy nehovor nikdy 😁

marianamollekova
12. jan 2023

@martinella1 dobrý deň čítam vašu recenziu na hotel CLUB CALIMERA SERRA Side mame aj dcerku 4 rocky ma takže je tam všetko pekné a čisté aj dosť tých suchaciek a toboganov? Ďakujem krásne

martinella1
14. feb 2023

@marianamollekova Dobrý deň, áno, všetko bolo krásne a čisté, upratovali pravidelne, nemôžem nič vytknúť, aj okolo bazénov bolo čisto. Pláž udržiavaná, keď sa čokoľvek vylialo, alebo rozbilo, hneď nabehla služba a upratali. Čo sa týka toboganov, myslím si, že si užijete. V tom detskom je voda ani nie po kolena, tak si to malá užije.

mirisel
24. máj 2023

@martinella1 ahoj, mi ideme tento rok, chcem sa opýtať je tam pozvoľný vstup do mora? Lebo minulý rok sme boli v Tuane a more hrozne,deti mi tam nechceli ani ísť

martinella1
10. júl 2023

@mirisel Ahoj,vstup do mora je prudsi, ale moje deti sa tam vyhrali, asi záleží aj od tohto, ci im to vyhovuje, alebo nie

vieramikloskova
3. sep 2024

@peta0604 dobrý deň,prosím bolo ste v Izmiry aké more je teplé

peta0604
3. sep 2024

@vieramikloskova dobrý deň. V Izmiri sme neboli. V 2022 sme boli v Calimere a tento rok v Annabella Diamond v Avsalare

vieramikloskova
4. sep 2024

@peta0604
Ďakujem 😊 letíme zajtra Izmir necháme sa prekvapiť.