Turecko - Side alebo Alanya

19. jún 2023

Ahojte baby, tie čo ste boli v Turecku 🧐je pravda že trhy v SIDE sú drahšie ako trhy v ALANYI? Rozhodujem sa medzi tými dvomi miestami ,no počula som,že v side je to drahšie..vie niekto porovnať ? Hlavne oblečenie na trhoch , keďže o stravu budeme mať postarané na hoteli 🧐

mimi3008
19. jún 2023

Tak my sme boli minuly rok v Alanyi, moji rodicia boli v to iste leto a aj 3 roky pred tym v Side a ked sme to porovnavali, Side je ozaj v mnohych veciach o dost drahsie

janai1
19. jún 2023

Akože úplne mimo teraz ale prečo na Fb tie otázky dáte v pohode pod svojim menom a fotkou a na koňovi anonymne? 😀 To som si všimla u viacerých, že tá istá otázka v jednej skupine na Fb v pohode a na koňovi treba anonymne

luccija
19. jún 2023

V Side je drahsie

belllinka
19. jún 2023

A to tam ides na nakupy? Nie na dovolenku?

agicacica
19. jún 2023

Side je krásne a aj pláže sú krajšie. Veci kúpiš o niečo drahšie ,ale aj kvalitnejšie. Je to len moja mienka, prosím nebičujte ma😊

martinmmartin
20. jún 2023

@agicacica To s tou kvalitou ma zaujalo, cize v Side je jedna fabrika na cetky a v Alanii tiez ale ta v Side ma lepsi Qualitymanagement?
Cetky pochadzaju z ciny a v Side a Alanii su tie iste

agicacica
20. jún 2023

@martinmmartin myslela som na turecké veci, nie na čínu. Prečo by si niekto kupoval čínske veci v Turecku??,?? Veď turecký hodváb nemá chybu, je kvalitný a aj módne oblečenie majú kvalitné

katka533
20. jún 2023

@agicacica ono vsetci si myslia ,ze v Turecku len fake predavaju. Pritom normalni turci to vobec nenakupujú, nakupuju originály v obchodoch. Ale trhoviska v side atd su pre turistov a aj ich pekne odr... Na cenach. A veci najlacnejsie tam predavaju za pár supov vyrobene

evme0301
25. júl 2024

Ja som sa zo Side vrátila pred týždňom a bola som aj v Alanyi už. Ide o to, či ti ide o more alebo bazáre. Čím ďalej od letiska tým lacnejšie, ale pláž najlepšia na Tureckej riviére piesočná. V alanyi sú už kamene a možno lacnejšie bazáre. Ale bolo to v pohode a veľa sme po kúpili za skvelú cenu.

mimi3008
25. júl 2024

@evme0301 my sme boli v Alanyi a mali sme plaz s jemnunkym pieskom

evme0301
4. aug 2024

@mimi3008 áno aj také tam sú. Ale v mori nie všade je piesok. Tiež je v Alanyi fajn, s dieťaťom za mňa lepšie nie ďaleko od letiska a s pozvoľným vstupom do mora. Ale aj tak nám tam tiež nebolo zle.