Turecko - Primasol Serra Garden 2022

tancul1
14. jún 2022

Dobrý večer,
Chcela by som sa spýtať ci tu nieje nejaká maminka ktorá za posledné 2 roky strávila v mesiaci august s rodinkou dovolenku v v Turecku, pripadne aj v rezorte Primasol serra Garden, mala by som par otazok. Ďakujem

karin210
14. jún 2022

@tancul1 bola som v roku 2019 síce bez deti ale ak budem vedieť poradím

tancul1
autor
14. jún 2022

@karin210 Mňa by zaujímalo aké tam býva počasie začiatkom augusta, ci v danom rezorte v pohode kúpim také ze hračky do vody, nafukovacky, klobúk a teda či má niekto skúsenosť práve s týmto rezortom služby, jedlo, čistota... Atď.. Dakujem

antonia16
14. jún 2022

@tancul1 my tam ideme 19teho júla 🙂

karin210
14. jún 2022

Počasie bolo každý deň tak 35+ sem tam aj cez 40 stupnov… večer o pól noci bolo tak 28 bežne. Rezort to je dosť veľký neviem či si už bola v Turecku ale tam kúpiš všetko aj mimo hotela pár krokov a neskutočne množstvo stánkov fakt so všetkým do vody, oblečenie.. poväčšine však fake s rôznymi značkami ale napr klobúk od 3€ zoženieš. Rezort pre deti fajn, je tam dosť zelene,ktorú však každý večer polievajú takze všade po chodníkoch voda dosť nebezpečne pre deti. Inak je to oplotene nemajú ti kde ujsť. Sluzby fajn čo ss týka jedla pre deti všetky klasiky druha večera a neskoré raňajky už boli slabšie. Výmena uterákov 0 bodov, každý druhý den som bola na recepcii,že nemáme čisté uteráky postieľke prádlo vymenili po 6 dňoch zase po sťažnosti na recepcii( boli sme na 15 dni) týždeň tiekla klimatizácia rovno na pristelku,nikoho to netrápilo kým sme neodišli neboli sa na to ani pozrieť. Celkový dojem za tu cenu nič moc. A slovenské cestovky majú izby vždy len na prízemí, takze máš vodu zo zalievania po všetkých veciach čo si necháš na balkóne. 4* by som mu teda nedala. Na recepcii personal fajn, ak vieš po rusky máš vyhrate chodí tam veľmi veľa Rusov,ktorí majú vždy najlepšie izby.

tancul1
autor
15. jún 2022

@antonia16 kam presne?

tancul1
autor
15. jún 2022

@karin210 Veľmi pekne ďakujem za info aj keď nie som veľmi potešenia z toho co píšete 🙈🙈🙈. Tie uteráky som sa viac krát písala ci ozaj budú všade, ci nemám žiadne brat, pani v cestovke písala ze určite nemusíme. Ta klimatizácia fuuu tak to by som ja asi ozaj humbuk urobila!!!! My ideme do Viliek ktoré budú v zeleni tak som zvedavá kde schytame izbu, ale budem vedieť ze teda dat pozor na zavlahu. Co sa týka stánkov super to si tam po kúpime klobúk plus hračky, lebo to z BA ťahať nebudem. A ako to tam funguje ako v Egypte ze keď dáme ba recepcii niekomu "do vačku" budeme mat lepšiu izbu, lepšie postarané?

antonia16
15. jún 2022

@tancul1 serra garden hotel

antonia16
15. jún 2022

@tancul1 ja som tiež dosť sklamaná, z tých recenzií čo som si po zakúpení dovolenky prečítala. Pani v cestovke nám ten hotel odporučila, že ona tam osobne bola.

hellwant
15. jún 2022

@antonia16 ja radsej najprv citam recenzie az potom kupujem, nie opacne. 🤷‍♂️

antonia16
15. jún 2022

@hellwant tak verila som jej, lebo chodíme stále cez tú cestovku.

karin210
15. jún 2022

@tancul1 Uteráky poskytnú k bazénu aj na pláž tie Vám netreba( za nejaký poplatok,ktorý potom vrátia keď vrátite uteráky) ale tie obyčajné na izbe im treba pripomínať. Nebola som v Egypte tak s tým “vreckovým” neviem ale ja som sa s nimi rozprávala otvorene a povedali mi,,že majú zakázané menit izby pre Slovákov lebo v zmluve majú len tie prízemné. Ale peniaze pýtajú od vás všade, aj pani čo robi na plaži ich placky vám bez 5€ nespraví a to máte v cene all inclusive 😃A to sme sa rozprávali len rusky po anglicky veľmi nechceli aby nerozumeli ostatní. Skúšalo to tak veľmi veľa ľudí vymieňať ale bez úspechu. Ja som izbu na prízemí neriešila kým mi v izbe nezmiznli hodinky za vyše 300€ ktoré sa zázračne o 3 dni objavili ked prišla “naša” upratovačka do práce. Vtedy mi povedali,že hocikto mohol cez balkón vojsť a ukradnúť ich. . V slovenských cestovkách, chvália všetko hlavne,že zarobia. Vždy treba čítala recenzie.

tancul1
autor
16. jún 2022

@karin210 A vy ste boli kde konkrétne?

karin210
16. jún 2022

@tancul1 tam kde sa chystáte vy

tancul1
autor
16. jún 2022

@karin210 V hotely ci v tých vilkách ste boli? Hmmm tie placky to ako fakt? Musíme zaplatiť? Platili ste eurami?

karin210
16. jún 2022

@tancul1 v hoteli sme boli, my sme mali do sebou len £( žili sme v UK) a nemali problém zobrať aj tie a vyberali sme potom sem tam € a sem aj $. V tým ich “bazároch” sa dalo platiť len hotovosťou v hoteli aj kartou. Ale pozor bankomat pýta za vyber aj 10€ hlavne ten hotelový. Treba popozerať viac bankomatov alebo si zobrať hotovosť z domu. Ten poplatok ti totižto neberie banka ale priamo ten bankomat.. My sme tie placky mali asi raz max dva krát a pamätám,že pýtala 5$.

tancul1
autor
17. jún 2022

@karin210 Určite si berieme hotovosť ale aj v bazaroch sa dá platiť eurami nie? Co vlastne v tých bazaroch majú? Uvidíme ako budeme spokojní, verím ze budeme záleží asi aj od personálu snáď budeme mat stastie🙏🙏🙏

sono2
17. jún 2022

@tancul1 to silno pochybujem. Hotel bude pravdepodobne plný.

antonia16
17. jún 2022

Nám práve prišiel doplatok za palivo 240 eur, porazí ma. Dúfam, že tá dovolenka bude za niečo stáť

karin210
17. jún 2022

@tancul1 nevravím,že tam bolo zle. Pláž majú nádhernú, čistú starajú sa. Ale mne osobne to za tú cenu prišlo nedostatočne. Neviem koľko pýtajú teraz my sme platili 2700€ na 15 dni pre 2 osoby a kupovala som to asi 4 dni pred odletom. A na bazároch kúpiš všetko, čo si lem vied predstaviť. 95% fake veci ešte aj cigarety majú fake😃Proste Turecko. Ja som tam bola v roku 2008 prvýkrát a potom v 2020 a to už boli všade len obchody s tým istým fake oblečením. Mali sme dokonca problém kúpiť aj vodnú fajku čo v 2008 predávali na každom rohu.

tancul1
autor
17. jún 2022

@antonia16 napíšete prosim potom vaše dojmy? Idete do hotela ci viliek?

tancul1
autor
17. jún 2022

@antonia16 Tiež čakám ze nám príde tiež doplatok palivový... Veľa sa o tom písalo.

tancul1
autor
17. jún 2022

@sono2 Nerozumiem....

tancul1
autor
17. jún 2022

@karin210 Hm uvidíme, presvedčíme sa, verím ze si to užijeme. Myslela som ze bazár to sú použité veci.... A teda tam v eurách sa dá v pohode platiť hej? My ideme 5 osôb. 3 dospelí a 2 detí... Cena 4000€ tak uvidíme ci to bude za to stáť,

antonia16
17. jún 2022

@tancul1 do viliek by sme mali ísť, aspoň tak vravela, že vo vilkách sú rodinné izby. Napíšem potom.

sono2
18. jún 2022

@tancul1 to že dostaneš lepšiu izbu na základe nejakých 10e

tancul1
autor
18. jún 2022

@sono2 Počuli sme ze ak človek dá niečo isto viac ako 10€tak ak majú, dajú lepsiu izbu ale istota to nieje.

tancul1
autor
18. jún 2022

@antonia16 aj my tam ideme, tak budem rada ak napíšete potom

bibad81
30. aug 2022

@tancul1 dobrý večer,.. chcem sa spýtať ako bolo na dovolenke? ci ste bola spokojná? ja ju mam. za rezervovanú.. zajtra sa chystám do cestovky...

tancul1
autor
31. aug 2022

@bibad81 Dobry vecer, dovolenka bola uzasna, rodinna atmosfera, personal prijemny, uzili smw si bazeny, program vecerny,animacny.kludne mi napiste spravu ak vas nieco zaujima

palmavenue
2. jan 2023

Zdravím...chystáme sa kúpiť dovolenku First minute v rezorte Priamsol Sierra Garden ....odporúčate??? Ďakujem za každú vzácnu pripomienku 🙂