Turecko - hotel TUI Fun & Sun Club Belek

312veronika
26. máj 2022

Pozdravujem. Kúpili sme si dovolenku do Turecka konkrétne Hotel TUI Fun & Sun Club Belek. Boli ste niektorá v tomto hoteli? Boli ste spokojné so službami, stravou, plážou? Ideme do Turecka prvýkrát aj s deťmi (4,1), tak dúfam, že sme vybrali dobre.
Ďakujem za všetky odpovede.

krivanka
5. júl 2022

My tam ideme tiež zo synom. Termín 14.7. Kedy idete vy ?

312veronika
autor
5. júl 2022

@krivanka my ideme až v septembri. Tak po návrate mi môžte dať info ako ste sa mali 🙂 pevne verím, že sme si vybrali dobre

krivanka
5. júl 2022

@312veronika recenzie majú výborné tak uvidíme. Napíšem keď sa vrátime.

krivanka
22. júl 2022

Zdravím. Tak sme sa vratili z Beleku z hotelu TUI Fun...... Bolo super. Nemám žiadnu pripomienku alebo zlú skúsenosť. Všetko bolo perfektné. Od logistiky dopravy z letiska, ubytovanie fakt čisté, všade klimatizacia, zamestnanci behali stále niečo upratovali, všade poriadok, jedlo výborné a každý deň iné, vonkajšie bary na občerstvenie, pri bazénoch zmrzlina, pizza, kava, chladená voda, veľa bazénov, tobogany, more super, lehátka nikdy nechybali, výborné animácie pre deti aj dospelých, zamestnanci vždy usmiati a ochotný. Z našej strany určite správna voľba, 100% spokojnosť, určite budete spokojný. Ešte odporúčam Delfinarium pre deti. Tak si to užite.

312veronika
autor
26. júl 2022

@krivanka ďakujem veľmi pekne za informácie o dovolenke. Veľmi ste ma potešili, že ste si našli čas, aby ste mi opísali Vašu dovolenku. Už aby sme tam boli 😊

312veronika
autor
26. júl 2022

@krivanka prosím Vás a bol v okolí hotela nejaký obchod? Rozmýšľam, že nebudem pre syna so sebou baliť veľa plienok, ale dokupila by som tam, ak by to bolo možné. Ďakujem

krivanka
1. aug 2022

@312veronika Zdravím. No to ste ma zaskočili. Asi až v Beleku v centre kde sme boli, tam je obchodov veľa. To je cca. 3km od hotela. Tam určite. Bližšie neviem. Treba sa potom opýtať delegáta.

312veronika
autor
1. aug 2022

@krivanka ďakujem. Prinajhoršom skočím aj priamo do mesta.