Turecko, Egejská riviéra verzus Turecká Riviéra

4. jún 2024

Ahoj ktorá oblasť Turecka je podľa vás krajšia? Turecká či Egejská ? 😊

belllinka
4. jún 2024

Turecká riviéra, keďže mám radšej piesok, vlny a teplejšie more 🙂

autor
4. jún 2024

@belllinka práveže som čítala že more je krajšie a čistejšie na Egejskej časti.. v čom so podla vás rozdielne tieto dve časti?🤗

belllinka
4. jún 2024

Tak turecká riviéra, to sú klasické pieskové pláže, teplé more, vlny. Egejská riviéra, to sú skôr štrkové, kamenisté pláže, skaly, bez vĺn, chladnejšie more, aj počasie.

zic
4. jún 2024

ak mozem odporucit, najdi si na youtube videa idealne od nejakeho turistu co tam bol nedavno (rovno aj hotel ktory ta zaujima) a pozri si video... uvidis, ake je more, plaze... ci je vela kamenov, malo kamenov... velkost plaze, dost lehatok... ako daleko od hotela je plaz, ako daleko je obedovy bar na plaz, wc apod

alantroj
4. jún 2024

Egejska riviera je chladnejsia. Ak chces piesok tak okolie side, ak chces ktrsajsie more Predmestia Kemeru - Beldibi, Goynuk,. Vela najdes v skupinke o Turecku aj na FB

la_dolce_vita
4. jún 2024

Bola som len na Tureckej viackrat a aj tu su velke rozdiely. Ta egejska cast je drahsia, pocula som, ze krajsia, evropska, ale vysvetlit neviem, ako to bolo myslene 🙂

autor
4. jún 2024

@la_dolce_vita preto sa pýtam lebo to isté som počula aj ja .. preto som aj vybrala Egejskú časť 🙂

la_dolce_vita
4. jún 2024

Nejake info som nasla na internete, skus pogooglit, zaujimave..

belllinka
4. jún 2024

@la_dolce_vita Drahšia? Právže ja keď som si dala vyselektovať zájazdy podľa ceny, tak lacnejšie vychádzala Egejská

belllinka
4. jún 2024

Autorka, do akého hotela ideš?

la_dolce_vita
4. jún 2024

Mam taku trosku snobsku kamosku 🙂 a ona sa mi chvalila, ze je to tam na vacsej urovni, evropskej, toto zdoraznovala 🙂

la_dolce_vita
4. jún 2024

@belllinka vazne? Ja presne naopak, pretoze ma to zaujimalo. Ale to bolo pred par rokmi, skusim zasa čeknut.

ivana11155
4. jún 2024

@la_dolce_vita drahsia? Toho roku urcite lacnejsia. Kamoska ma pravdu v tom, ze to vyzera europsky, foto pripominaju Chorvatsko, Grecko.

la_dolce_vita
4. jún 2024

@ivana11155 tak potom sa to zmenilo, bola som v roku 2022 naposledy.

autor
4. jún 2024

@ivana11155
@la_dolce_vita
@belllinka Ephesus Resort , tento rok sa mi tiež zdala byť táto časť lacnejšia my sme ju kúpili v zľave 670 na osobu a podla info by mala byť krajšia ale tak uvidíme hlavne aby sme šťastlivcov prišli 🙂

guudy
4. jún 2024

@la_dolce_vita ja mam jednu sibnutu pani v rodine. Vsetko strasne vychvaluje, aky luxus, aki boli spokojni, najlepsia dovolenka v zivote a ked sa spytas na hotel, tak zistis, ze 3* v grecku😂😂😂😂😂. Mozno aj ta tvoja je podobny typ🤭