Turecko, Eftalia ocean - skúsenosti?

macik9999
12. máj 2019

Mamicky boli ste na dovolenke v hotely Eftalia ocean?

endzika1
21. máj 2019

@macik9999 svokra tam bola 2roky dozadu s vnúčatami a chvalila si 😊 My sme chceli ísť tento rok do Eftalii ale nakoniec sme vybrali v Beleku Crystal Waterwold resort a spa 🙂

marina24
25. máj 2019

otel je nadherny zvonku, vnutri som nebola, ale chodievam casto tadebusom a tak, vyzera luxusny aj ze sluzby budu na urovni,a na plazi vlastne mesto vybudovali🙂 plaz sa mi ale az tak nepacila, take divne opsutene to tam je ....siroko daleko a more tiez nic moc extra ciste...neviem taky vyrez maju plaze a zalivcek mora...neviem ja som osobne navstivila uz aj krajsie plaze 🙂 ale kazdopadne je hotel nadherny aj okolie aj turkler samotny 🙂 a taktiez payallar

macik9999
autor
27. máj 2019

@marina24 dakujem ideme prvykrat tak uvidime viem ze ta plaz nie je super ale ide hlavne detom o tie tobogany tak uvidim

marina24
4. jún 2019

@macik9999 jasne, tam bude super, eftalia je fajn, ja som tiez bola, aj krásne vyletiky som mala na riviere, od jednej internetovej cestovky nasa tour, bolo to tam fajn, bola som spokojna, bolo suprovo! kedže som tam zila viem porovnat. Potom si určite pochodte aj vyletiky 🙂 je tam co spoznavat,

macik9999
autor
5. jún 2019

@marina24 dakujem nase dvojicky sa uz nevedia dockat letime za 2 tyzdne