Tunisko - Monastir

andula2020
21. dec 2022

Ahojte , poprosim o vase recenzie z Tuniska, konkretne oblast Monastir..Dostali sme cenovo lakavu ponuku na dovolenku, avsak stale som si neni ista.. zvažujeme hotel Rosa beach thalasso and spa. Citala som vela recenzii , ale akurat som ostala zmätená..niekto top , niekto horor. S tureckom mam skusenosti tam sme boli 2x ale uz ma to nejak omrzelo a laka ma to inde..tak ak sa tu nahodou niekto najde a poradi, budem rada

macik34
21. dec 2022

@andula2020 tak skús Grécko.. boli sme aj Turecko aj Tunisko viac krát... Turecko x-krát lepšie. Ale zase v Tunisku boli krajšie pláže

andula2020
autor
21. dec 2022

@macik34 Grecko je dost drahe sa mi zda tento rok , a chceme ist v juni a vraj je tam este vtedy studene more.. a ten Tunis ma láka 🙂

andula2020
autor
21. dec 2022

@macik34 a este prosim kde v Tunisku si bola?

julie19
22. dec 2022

Obehla som Tuniské hotely služobne v roku 2018, Djerbu, Monastir, Mahdiu, Sousse, Hammamed … ale úprimne určite nečakajte take služby a úroveň ako v Turecku … pláže krajšie to áno, ale ubytovanie, stravovanie, rozsah all inclusive služieb, prostredie a celkovo mentalita a život mimo hotela … po Turecku budete asi sklamaní 🤷‍♀️… samozrejme záleží aj od toho v akom hoteli ste boli v Turecku a aký plánujete v Tunisku, aj v Tunise sa nájdu dobre hotely s kvalitnými službami ale určite treba hľadať medzi 5* za trošku vyššie ceny … tu sa naozaj neoplatí šetriť aby ste neostali nemilo prekvapení

oliverceky
22. dec 2022

@julie19 poraďte kvalitný hotel v Tunisku, prosím.
V Turecku sme boli vyse 10 krát - Lara, Belek, tak niečo wau vTunisku, vďaka

majlo1234
22. dec 2022

My sme boli par rokov dozadu, uz si nepamatam meno hotela, tusim to bol 5 hviezdickovy v Monastire. Sli sme kvoli cene, za all inclusive nejakych 320 eur😃 akoze dekor izby mal tak 10-15 rokov, ale inak sme boli spokojni za tu sumu. Aj tak sme len zrali a chlastali, plaz rovno pred hotelom

macik34
22. dec 2022

@andula2020 hammamet myslím

luccija
28. dec 2022

@andula2020 bola som 2x.Mne sa páčilo v Mahdii a ešte som bola v Nabeul krásne pláže, ale občas boli medúzy.Urcite nie Hammamet to je skôr taká mestská dovolenka ruch hotel na hotely vedľa cesty.Ale s Tureckom sú služby menej kvalitné, ale more nie je búrlivé a pláže krajsie

baska1234
5. aug 2024

@andula2020 Ahoj chcem sa opýtať či ste nakoniec boli v tom hotely Rosa beach thalassos ? Či ste boli spokojný ?
Ďakujem

andula2020
autor
5. aug 2024

@baska1234 ahoj ano, s hotelom sme boli spokojní, az na ten bočný výhľad, more prve dni bolo špinavé potom sa vyčistilo...akoze za teb oeniaz sa to oplatilo, ale uz druhy krat by sme tam nešli...ked Tunis tak ina oblast ako Monastir, lebo tento hotel je na hlavnej ceste medzi Monastirom a Sousse, nic tam neni mimo hotel sa neda ist na prechádzku....iba taxikom do mesta