Tunisko - Monastir

modraorchidea
9. jún 2013

Boli ste niekto na dovolenke v Tunisku v Monastire?

pingu1
9. jún 2013

@modraorchidea ja som bola. ale nizsie je to krajsie, myslim mahdia, alebo djerba

modraorchidea
autor
9. jún 2013

@pingu1 nebolo Ti zle keď si tam prišla, alebo nemala si nejaké zdravotné problémy?

pingu1
9. jún 2013

@modraorchidea tak klasika, prehanky, ale ja vzdy davam nalacno frtana a je potom fajn

nefertitka
9. jún 2013

@modraorchidea ja som bola 3 krat... a pacilo sa;) prehanky boli aj u mna...ale nijaky extrem 😉

modraorchidea
autor
9. jún 2013

@nefertitka a v akom hoteli?

nefertitka
9. jún 2013

prvy bol uz davno Les Palmiers, druhy sa volal Festival, ale teraz ho premenovali a treti krat som bola v Sousse, nie v Monastire, to som sa pomylila a to bol hotel Samara...ten druhy, Festival bol super, aj hotel, aj plaz aj vsetko, len neviem, ako ho premenovali teraz...prvy bol len s polpenziou a ma len 3 hviezdy, ale plaz pekna, to bolo este za slobodna s kamaratkou a stacilo nam to...posledny tiez v pohode, ale dalej od plaze...

danka2105
9. jún 2013

@modraorchidea Mahdia je krasna, nadherne plaze so svetlym pieskom 🙂 A prehanky sme nemali 😀

domcek
9. jún 2013

Ahojki, ja som bola minuly rok v Sousse hotel MArhaba. Hned pri plazi. Boli sme aj v detmi dcera mala 2,5 a syn 10r. Nikto sme nemali ziadne problemy. Bolo tam krasne. 😉

1katulka
9. jún 2013

ja som bola v Sousse pred dvomi rokmi hotel Movenpick, krásna nezabudnuteľná dovolenka... 😉

emily76
9. jún 2013

my sme boli iba s muzom v Sousse, v Marabout a nemali sme ziadne problemy 😉

baryana
9. jún 2013

@modraorchidea ja som bola v monastire. mne sa nepacilo more, smrdelo a bolo spinave. tak sme travili cely cas len v hoteli. ten bol super. boli sme 12 dni a to uz bolo na mna vela, nato, ze sme sa len cvachtali v bazene. raz sme sli na vylet do zoologickej, ale v takych horucavach to bolo hrozne. som rada, ze som to videla, ze som tam bola, ale viac uz nemusim. radsej otrepane chorvatsko a krasne, modre a ciste more 🙂

andilka
9. jún 2013

@baryana uuuplny suhlas, lepsie by som to nenapisala 🙂, ten isty nazor a doslova vo vsetkom co si napisala

modraorchidea
autor
9. jún 2013

@baryana a v akom hoteli?

skorinkas
9. jún 2013

@modraorchidea Ja som tam bola vlani. Bolo super až na tých doterných pouličných predavačov. No a do mora sa dalo len ráno,poobede tam bola špinavá pláž. A tie ťavy na pláži smrdeli strašne. A keď sa vykadili, tak prišiel SBSkár a zahrabal to pieskom,kde sa potom hrali deti. No hrozne špinavý národ. Ale hotel bol úžasný.

palomka
9. jún 2013

@modraorchidea ja som bola v Monastire v roku 2010 v hotely Amir Palace. Nemali sme ziadne zdravotne problemy a boli sme aj s dcerou, vtedy mala nieco vyse roka (16m), dokonca ma bezmliecnu dietu 🙂. Boli sme od polovice juna, neboli horucavy, bolo tak do 27°C a more veru nebolo pekne. V roku 2008 (tiez jun) som bola tehotna v 2m a boli sme v Sousse, tam bolo ovela krajsie a more bolo plytke a cistucke. dalo sa ist aj na prechadzku do mesta (boli sme v centre), do mediny, na trh, k pristavu.... v Monastire sme boli len v arealy hotela, co nam aj chybalo ist niekam von hlavne vecer na prechadzku. ale mali sme velky areal v hotely a boli sme na plazi tak sa to nejako prekryvalo 🙂

modraorchidea
autor
9. jún 2013

no uvidíme, snáď to dobre dopadne...veď ako inak je na dovolenke...ako dobre. Myslim, že teraz v júni by tam nemali byť také teploty....ďakujem vám žienky za vaše názory 🙂

palomka
9. jún 2013

@modraorchidea no tento rok to vychadza, ze je tam teplejsie ako v Grecku 🙂

baryana
10. jún 2013

@modraorchidea hotel rosa beach. hotel fakt krasny, animatori super. a vsetko bolo ok. ale v meste velmi doterni narod. a tie casto spominane problemy prisli az pred koncom dovolenky. ale dali sa v pohode prezit. uz mi liezla usami von ta ich strava. ak budete chciet nejake vylety, zoo, pust, lod.... treba pockat az na odporucania delegata. lebo su tam pripraveni sikovni panaci, co budu lanarit na vylety mimo zmluvnych s cestovkou a tam nie je poistenie a vlastne ani istota, ze vylet bude. aspon tak nas delegat varoval. ale inak dovolenka bola fajn. na taky relax, nicnerobenie pri bazene to bolo dobre. ale stacilo by len par dni.

modraorchidea
autor
10. jún 2013

@baryana dakujem za radu 🙂

ovka27
10. jún 2013

@modraorchidea mi sme boli v port el kantai hotel riviera a velmi sa nam pacilo boli sme s dvomi detickami 2 a 4 roky.plaz pieskova perfektne,strava dobra a zaludocne problemy ziadne super dovolenka....

alenanr
10. jún 2014

Ak idete do Tuniska s detmi, odporucam radsej toto
http://edovolenky.sk/zajazd/hotel-solaria-thala...
pre deti jedna parada

moni244
10. jún 2014

my sme boli, ešte bez malej a povedala som nikdy viac, skoro ráno more čisté a krásne, pred obedom už plné rias a poobede plné medúz, tiež nás chytili prehánky, manžel bol skoro 3 týždne pn po návrate z dovolenky

ziakova
9. nov 2014

Ahojte.viete mi poradit v akom obdoby sa v monastire nevyskituju v mori meduzy konkretnr hotel dessole bella vista.lebo dost ma odradzaju recenzie ze more je spinave a plne meduz.pekny dnik

kaja00
20. nov 2014

V Tunise sú medúzy len v auguste. Z vrchu sa sťahujú dole do teplejšej vody. My sme boli jún-júl a neboli žiadne.

ziakova
23. nov 2014

@kaja00 a v septembri sa vyskituju tiez?lebo my by sme asi sli skor az vseptembri.

adinam
25. nov 2014

@ziakova,my sme boli v septembri a medúzy boli.To nie je pravda,že medúzy sú len v auguste.Môžu byť aj celé leto,záleží to od viacerých okolností.No,sú to tiež živočíchy žijúce v mori...Netýka sa to len Tuniska,ale aj iných destinácií.