Tričko na kúpanie

2. júl 2022

Ahoj.chystame sa na dovolenku k moru a chcem sa opýtať na kvalitné tričko do vody na kúpanie pre dospelého.potesili by ma neake rady od niekoho kto ich reálne aj ma vyskúšané. Na internete je toho kopec aj lacné aj drahšie. Bavlnené tričko už nechcem. Dávala som si ho keď sa spálilo slnko ale bolo mi porademe ze si mam kúpiť tričko s uv ochranou

miamie
2. júl 2022

my mame z Decathlonu, za malo penazi vela muziky 👍

autor
2. júl 2022

@miamie mate s dlhým alebo krátkym rukávom? Tam som tiež pozerala ale neviem ci tie lacné sú aj dobre 🤔

zuzkaa1991
2. júl 2022

Ja som kupila malej minulý týždeň minuly rok sme tiež. Mali pri mori za mna topka

dadis
2. júl 2022

V decathlone maju potreby pre surferov, tam najdes aj tricka s uv ochranou..

domiklik
2. júl 2022

Kúpiš v decatlone, ale ak chceš niečo trochu krajšie tak si pozri tričká na surfovanie od roxy... Majú pekne farby a dobre sedia na postave

marcellka32
2. júl 2022

@domiklik pod tie UV tričká sa treba natrieť či nie ďakujem

miamie
3. júl 2022

my máme s tým krátkym rukávom, mladsia ma s dlhým a zatial nás nespálilo a to sme bledokozci.

williamska1
3. júl 2022

ako decathlon je v tomto super si myslím, aj my máme odtiaľ a nestáli síce veľa, no kvalita ma prekvapila. keď sa to tak vezme, tak veľa vecí máme práve odtiaľ a nemali sme zatiaľ s ničím problém alebo nejaké výhrady

domiklik
4. júl 2022

@marcellka32 nie, plochu pod tričkom nenatieram ale všetko ostatné hej

marcellka32
4. júl 2022

@domiklik dá sa v tom tričku byť celý deň ? Nie je v tom teplo?

lucijalucy
4. júl 2022

@drews_beauty má v jednom z videí na yt spomenuté tieto plavky

domiklik
5. júl 2022

@marcellka32 to som neskúšala a ani asi nebudem... To je do vody prioritne, pripadne keď sa dieťa hra pri vode

marcellka32
5. júl 2022

@domiklik veď my budeme celý deň pri vode, preto sa to pýtam

drews_beauty
7. júl 2022

Ja mám z Decathlon také športové s UV ochranou, to je super. A potom mám UV plavky s dlhým rukávom z Bonprix, tie sú tiež super, ale áno, ak sú suché a si na slnku, je v nich teplo. https://bit.ly/39wimqh
Tu ich ukazujem na sebe

https://www.youtube.com/watch?v=eWqe2mtGKiU
marcellka32
7. júl 2022

@drews_beauty dáš mi link na to tričko z decathlonu? Ďakujem