Trendy Lara

10. nov 2023

Dobry den, chcela by som sa spytat na skusenosti s rezortom Trendy Lara.
Dakujem za kazdu skusenost (aj negativnu aj pozitvnu) 🙂

autor
10. nov 2023

Pripadne este Seashell Resort & Spa 🙏🙂

lela1
10. nov 2023

Boli sme tam s deťmi pred 3 rokami,menší hotel,strava super,obsluha super istota super,bohatý večerný program,asi najlepší kde sme boli,animátori od saturu bavili deti,nevyhoda za sa do mora vlieva rieka,čiže voda studensia a nie moc cista

autor
10. nov 2023

@lela1 dakujem. Myslis seashell? Bola restauracia aj na plazi? A tobogany su tam len tie tri?

lela1
11. nov 2023

Áno,bola aj plážová reštaurácia,áno tobogány 3,nám sa tam páčilo,taký menší hotel,škoda toho mora

autor
11. nov 2023

@lela1 dakujem. Asi kvoli moru ho vyradim 🙂

maminkadeticiek
11. nov 2023

Je tu skupina Dovolenka v Turecku,tam ti odpovedia.Z toho co som videla v Sea Shell len z dialky tak taka priemerna uroven.Plaz tiez priemer,ja som okolo neho sla s pocitom ze fajn ze som vybrala druhy.

autor
11. nov 2023

@maminkadeticiek dakujem. Najdem pozriem. A mozem vediet aky si vybrala? Rozpocet mame tak 4-4500€ deti dve (10 a 4)

maminkadeticiek
11. nov 2023

My sme boli v Adalya Ocean Deluxe,co je o vedla asino 3 hotelove rezorty a vsetko absolutne super.Neviem,co by v nom mohlo sklamat,super.

mircalla
11. nov 2023

Mne Sea Shell v CK neodporucili. Za mna Turecko taky priemer, zazila som aj lepsie dovolenky...

maminkadeticiek
11. nov 2023

To by si sa mala zmestit.Cim skor rezervujes tym lepsie.Ja som tam bola s detmi v uplne rovnakom veku 😉

autor
11. nov 2023

@mircalla dakujem. My sme v turecku este neboli. Chceme vyskusat 🙂
@maminkadeticiek dakujem 🙂

autor
11. nov 2023

@mircalla a mozem sa este spytat, v ktorom hotely si bola? Lebo my sme sa tiez turecku vyhybali, ale vsetci ho ospevuju do nebies

mircalla
11. nov 2023

Ospevuju, ale najma tie, co tam chodia roky a takmer nikde inde neboli. My sme boli v Side, Side Star hotel. Ma dobre rezencie, ale uz by som tam nesla, mne osobne Turecko stacilo raz, strasne ohucana som prisla domov. Pre decka fajn, ale pokial si chces oddychnut, Turecko neodporucam. Ovela viac sa mi pacil Juzby Cyprus napriklad

mircalla
11. nov 2023

Juzny

autor
11. nov 2023

@mircalla my sme boli na severnom. Tam sa nam velmi pacilo. Akurat naokolo nic nie je… no nevadi, vyskusame, uvidime 😀

marsmykkok
11. nov 2023

Autorka Južný ma krajšie more ako Severný a aj tam niečo je. Napíš aké máš kritériá okrem ceny na hotel. Možno skôr poradíme. Ja som bola dvakrát v Turecku (Side) a 2024 idem do oblasti Avsallar. Vraj je tam krajšie more ako v Side.

autor
11. nov 2023

@marsmykkok pekne more, plaz, tobogany (alebo aspon nejake smyklavky pre deti), dobra strava, drinky, napoje, cisto, prijemny personal 🙂

oliverceky
11. nov 2023

@mircalla kto.hotel na Južnom sa páčil?

mircalla
11. nov 2023

@oliverceky Hotel Crystal Springs

mia018
12. nov 2023

My sme boli v Seashelli všetko super. Bar aj na pláži kde sa dalo naobedovať. More bolo teplé aj napriek tej rieke, občas priplavilo nečistoty. Budúci rok sme si vybrali Trendy Verbenu tak som zvedavá. Keď tak dosť ospevujú Kalemya Selin alebo Pegasos resort skúste sa aj na tie pozrieť

katka33
25. máj 2024

@maminkadeticiek ak sa môžem opýtať, program pre deti je aký, myslím disco a tak. Dá sa? Hotel sa mi
veľmi páči, i keď vraj izby nič moc 🙈, ale boli sme vždy vo veľkých resortoch a neviem či by sa tu nenudili, su už starší 10 a 15.

maminkadeticiek
25. máj 2024

@katka33 Najprv zacnem tymi izbami.Ja naozaj neviem kto dostane aku izbu,ale podla mna su izby pekne a ciste,nemozem vytknut jedinu vec.Program je ok,kazdy den iny,neustale bolo co vecer robit,pozerat.Diskoteka bola kazdy vecer pre deti,dospelacka nie,ale mali kazdy vecer tanecne vystupenia,bolo to fajn.Animacny program pre deti maju 2 dievcata z Hydrotour,minuleho roku boli velmi mile a prijemne,ale to je akor naozaj pre mensie deti.