Tipy na hračky na dlhé lety

mixalka92
29. máj 2016

Ahojte mamičky a oteckovia, potrebovala by som pomoc, ci inšpiráciu. Mam čerstvo 1-ročné dievčatko a nabuduci tyzden letíme na dlllllllllhý let (okolo 16 hodin dokopy). Poraďte prosim nejake konkrétnejšie šikovné hračky, či zábavky, okrem rozprávok a reklám nahratých v mobilnom telefone 😀 dakujem pekne 🙂

matazirafa
29. máj 2016

@mixalka92 s ktorou airline letite? Na dlhych trasach sa daju vybavit z ich strany activity boxy apod., zavisi od ponuky

mixalka92
autor
29. máj 2016

@matazirafa aeroflot Russian airlines

sisaka
29. máj 2016

@mixalka92 nechcem strasit, ale zabavit dieta v tomto veku na dlhsie ako 5-10 min je priam nemozne, zvlast, ak sa prave naucilo chodit, udrzat ho na mieste je vykon hodny medaile, neprehanam, osobna skusenost, po 9 hodinach mi bolo uplne jedno, ze moje dieta sedi na zemi a hra sa v kaluzi vody, ktory rozliala letuska a mala som v pazi, ze si ho neznami ludia brali na ruky, len aby ho zabavili a bol ticho. Zo sebou sme mali rozne hracky, knizky, jedlo... moje dieta v tomto veku telka nezaujimala. Prajem vela stastia.

celasapremenim
29. máj 2016

preto lietame na max trojhodinove trate :D mna by tam piclo :D

matazirafa
29. máj 2016

@mixalka92 z vlastnych skusenosti radit nemozem kedze moj maly sa este len narodi 🙂 ale aspon som zistovala co je mozne ziskat od leteckej.. a ako pozeram Aeroflot poskytuje rozne hracky formou activity boxu az detom od 3 do 11 rokov, a maju detsky kanal.. ale ci z toho bude mat nieco ked to bude v cudzom jazyku neviem.. skus si pripadne zavolat do agentury kde si letenky kupovala (alebo priamo do leteckej ak si kupovala priamo u nich), ci by ti nevedeli vybavit vynimku, lebo maju tam taku poznamku "On Aeroflot flights, there is a range of travel kits depending on kid’s age and flight direction. Children from 3 to 11 years old inclusive are provided with special travel kits containing activity books, drawing set, board games and branded accessories." Takze nieco by poskytnut snad mohli. Ja som riesila mnoho takychto poziadaviek od cestujucich a kolkokrat sa podarilo vybavit aj nemozne.. a prave SU je v mnohych pripadoch ochotne tak by som aspon skusila.. nemusis tahat kopec veci z domova

tenerifka
29. máj 2016

@mixalka92 Dievcatko mozno nebude vyvadzat ako chalan,ale ty poznas temperament svojho dietata....letite cez deñ alebo v noci? Ak v noci, mate spolovice vyhrane, mozno vela z toho prespi. Letecke spolocnosti davaju aktivity hracky az od 3 rokov. Kupila by som jej nejaku novu aktivity knihu(ale taku, co nebude otravovat spolucestujucich), nejaky cas ju zabavis jedlom, nejaky cas sa s ñou poprechadzas hore-dole....budes jej rozpravat-ona ta bude pocuvat, pozriete si rozpravku....mozno ju monotonny zvuk v lietadle uspi....neboj, zvladnete to

prasiatko30
29. máj 2016

Nalepovacky u nas v tomto veku ficali pri starsej dcere a pri mladsej dcere prechadzanie sa po lietadle - po vzlietnuti a akonahle sa dalo som dieta odopla a chodili sme hore dole po ulicke - ked bolo stastie tak si nasla nejaku"kamaratku" pripadne obcas sa nasiel niekto kto sa jej prihovaral a tak sa prebavila

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz