Tipy a rady na pobyt v Egypte, Sharm el sheikh.

laur_nanna
24. feb 2020

Ahojte dievčatá, v lete mám v pláne ísť do Egypta konkrétne časť Sharm el sheikh. Nejaké rady a tipy čo navštíviť, vyskúšať? + Kde by sme to mohli nájsť a cca koľko € by to vyšlo? Je niekde v blízkosti zipline? Ďakujem vopred za odpoveď

renatka100
24. feb 2020

@laur_nanna no v sucasnosti cestovanie? Koronavirus za dverami, ked nemas kupene, tak radsej nekupuj.

strapec
24. feb 2020

@laur_nanna aj ja by som počkala ako sa vyvinie situácia ohľadom vírusu, možno ešte aj cenovo sa bude dať z toho vyťažiť

laur_nanna
autor
24. feb 2020

Neplánujeme v blízkej dobe. Plánujeme skôr v budúcnosti, skôr niekedy v septembri ;)

kiki68
25. feb 2020

Bola som 3x v Sharm a velmi fajn. Ja tam chodim potapat. Ale mozem odporucit z tych veci pre beznych ludi snorchling trip, cize lodou k utesom. Potom plaz el fanar, krasne snorchlovanie tam je. Tiez Staré mesto, teda v okolo je trh, to na vecer je super, tiez mesto smerom k pristavu a tam Hard Rock Cafe je fajn. My sme mali hotel Stella di Mare a boli sme velmi spokojni s kvalitou izby aj sluzieb. Pekna terasovita plaz a bolo to ciste. Da sa ist zo sharm na vylety, to ponukaju cestovky. Viem ze sa dalo na horu sv katariny, ci na petru do jordanska. Kvoli potapaniu som to vsak robit nemohla. Ako ja tam mavam iny program. Este mozu vziat na vylet do Dahab, tiez pekne

laur_nanna
autor
25. feb 2020

@kiki68 Ďakujem ti veľmi krásne 🙂 určite niečo navštívime z tvojich rad

laur_nanna
autor
25. feb 2020

@kiki68 A mas skúsenosť s jazdou na štvorkolkách po púšti?

kiki68
25. feb 2020

@laur_nanna nie nemam, ked potapame tak vacsinou sa z lode vraciam okolo 17:00 a to sa nejako dam dokopy, trosku predrichmem alebo vhupnem na plaz a idem na veceru a za potom cosi kdesi aj som este pouzitelna. O 8:00 rano vstavat a idem transferom do pristavu. Ale pocula som, ze ludia si to chvalili tie 4 kolky.

laur_nanna
autor
26. feb 2020

@kiki68 ďakujem za info 🙂