Tip na ubytko v Chorvátsku

timrava
27. máj 2014

Ľudkovia, prečítala som si niekoľko diskusií na tému Chorvátsko, ale akosi aj tak neviem nájsť čo hľadám. Je tu niekto, kto by poskytol konkrétne overené adresy, kde ste boli fakt spokojní? Cez agentúry je to zbytočne drahé. Chcela by som niečo pre rodinu s tromi deťmi (jedno dieťa bude aj tak v cest. postieľke), skôr tichšie miesto, ubytko blízko k moru, piesok alebo menší štrk ale zas aby to aj nebolo ďaleko od nejakého mesta, keby sme chceli trošku medzi ľudí 😉 a tiež nie veľmi dole, kvôli ceste. Ďakujem za akékoľvek ohlasy. Môžte aj do správy.

katkaking
27. máj 2014

@timrava my sme boli min.rok v hotel Centinera na Istrii tiez s tromi detmi....a boli sme velmi spokojni 😉

bebe02
27. máj 2014

@katkaking Prosim ta, a aka tam bola plaz? A ako daleko od hotela?

katkaking
27. máj 2014

@bebe02 od velkych kamenov az po drobny strk.....bolo to blizunko, v podstate hotel na plazi.

mejjus
27. máj 2014

@timrava mi sme boli 2x na ostrove Rab-San Marino ...apartmán sme mali kúsok od mora, čistota , všetko super..je tam piesočnatá pláž a voda super teplá ....je to pre rodiny s malými deťmi, nakoľko je tam malá voda..približne 600 metrov musíš ísť dnu aby si mala vodu po krk ...

mykeila
27. máj 2014

Dobra tema ja by som chcela niaky apartman v crikvenici ale ten mi nevedeli ani cestovke ponuknut. Ak by niekto vedel a dal tip budem rada.

katkaking
27. máj 2014

Vraj aj ostrov Lopar je s pieskom a vhodny pre rodiny s detmi.

lilysk
27. máj 2014

@timrava plaz s mensim strkom hned tesne pri mori - krasne prostredie ,cistota ,vsetko hned vedla -obchody ,restiky ...ale zase klud ziaden hluk - konkretny clovek s konkretnym cislom 🙂

lilysk
27. máj 2014

@timrava 2 strana 🙂

maca_p
27. máj 2014

@lilysk zaboric, moja srdcovka. boli sme tam pred dvomi rokmi 😉
keby sme nechodili vzdy do inej destinacie, tak sa tam vratim

marissenka
27. máj 2014

My sme boli minulý rok u tejto tetulky.. .úbytkom na1,len to mohlo byt kúsok bližšie k moru. Ale zvládli sme aj s golfacom.. v meste je zábavný park, kadejake vystúpenia.. .

timrava
autor
28. máj 2014

Dievčatá ďakujem krásne
@lilysk kolko tam pýta za noc?

womankc
28. máj 2014

@timrava

Dobrý deň, nech sa páči
Apartman Adrian
Raduča 34
22 202 Primosten
mob. +385(0)995014186
email: apartman.adrian@gmail.com

Tu sme boli veľmi spokojní pozrite aj na Google street view , blízko do centra, blízko na pláže a pritom kľudné miesto , boli sme už dva razy tam a pekné mesto starobylé aj na každodenné nočné prechádzky bláže sú kľudné dve, dve sú v centre ak sa zažiada ruch a všetko dosah voľným krokom
pláže sú ale kamenné všetky pekne upravené

ešte sa nám veľmi páčilo v Brele konkrétne vila Visnja , je to fakt priamo nad morom, akurát na pláž vedú schodíky, ale dá sa ich aj obísť po ceste , tam sa mi tiež veľmi páčilo , tiež pozrite http://www.villavisnja.com/, dobrá cena bola, apartmánik síce malý, ale pekná kúpelka na izbe, pekná teraska s kuchynským kútikom, veľká kuchyňa aj na chodbe a na izbe bola klíma, všetko bolo čisté a pred izbami veľká terasa spoločná , mali viac ubytovania je to taký väčší dom

zuzanarichard
28. máj 2014

super je aj v Tribunji a vo Vodiciach...

lilysk
28. máj 2014

@timrava Tu si popozeraj orientacne ,ale ked tam zavolas tak ti presne povedia - ked pojdes cez booking tak je to drahsie -takze len priblizne a su tam aj fotky .
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/sibenik/apar...

timrava
autor
4. jún 2014

Ďakujem pekne 🙂

tulka3
4. jún 2014

super a spokojnost www.lopar-joka.com a www.lopar.sk pre viac ponuk