Taxík z letiska Bratislava

janea
22. jún 2019

Prosím o radu, prilietame do Bratislavy krátko po polnoci a potrebujeme sa presunúť na adresu v Bratislave. Ako to poriešiť? Musíme si brať niektorý z čakajúcich taxíkov, tie sú príšerne drahé, pokiaľ viem. Či si môžeme privolať taxík nejakej normálnejšej taxislužby, chodia takto na letisko? Či to "patrí" len tým čakajúcim drahým taxíkom? Ďakujem.

romanovic
22. jún 2019

@janea Hopin

sofiia87
22. jún 2019

Len si preboha nezoberte ziadnybz tych co tam stoja. Z aplikacii odporucam hooin/bolt, ak chcete fixnu sadzbu green taxi

x_mery_x
22. jún 2019

Mozes si zavolat akykolvek. Ja chodim iba s tym 5 eurovym aj ked z niektorych casti ba je uz za 8 na letisko alebo tak nejak. Len to je jediny moj osvedceny s ktorym vzdy chodim.

3009
22. jún 2019

@janea easy taxík - za 5 eur. Nikdy čo je tam pristavený.

janea
autor
22. jún 2019

Dakujem za rady. Cize normalne stojim pred budovou a cakam, nevsimam si zazerajucich stojacich taxikarov a moze po mna prist ine taxi. Som sa bala ci na to nemaju nejaku licenciu len niektori taxikari. Normalne po nas chodia znamy, len takto v strede noci ich nexcem otravovat...

janea
autor
22. jún 2019

@x_mery_x ahoj, nemozem Ta poprosit do IP cislo na ktore volat, ked uz mas overeneho? Dakujem. A myslis, ze sa da objednat aj 4hodiny vopred, cize kym vlezieme do lietadla? Nexcem sa az v Bratislave po prilete dozvediet ze akurat nie je volne auto a zostat s dietatom v noci cakat :(

momoqui
22. jún 2019

@janea vb taxi su fajn a daju sa aj objednat vopred je tam nejaky poplatok ale zas nemusis cakat prides a mas auto 🙂

janea
autor
22. jún 2019

@momoqui vdaka. A mas tam nejake overene telefon.cislo? Ci len googlim?

momoqui
23. jún 2019

@janea najdi cez google ale radsej si rezervuj vopred

momoqui
23. jún 2019
queen_mary
23. jún 2019

Hopin, uber, bolt

simsalabim
23. jún 2019

@janea vzdy sme bez problemov objednali v noci s minimalnym cakanim. Naozaj nevies, kedy pristanete, ako dlho budes cakat na batozinu a pod. Minule sme cakali asi polhodinu na pasovu kontrolu... a niekedy necakas nic. Niekedy sa zatula kufor... Taxik totiz musi prejst zavorou - kratkodobe bezplatne parkovanie je tusim iba 10 minut ( mozno 15) a fakt neviem, ako sa chces takto presne nacasovat.

janea
autor
23. jún 2019

@simsalabim Dakujem, toto som si neuvedomila 😀