Tatry s trojmesačným bábätkom

mamka176
15. feb 2022

Ahojte Maminy, šli by ste teraz vo februári s 3 mes bábätkom do tatier? Chcem ísť najmä kvôli staršiemu, cely covid vlastne nikde nebol a teší sa že sa bude učiť lyžovať. Čo myslite? Malému bábätku je jedno kde je, aj tak len spi kaka papa, len ho nechcem nejako ohroziť. Ďakujem za názory 🙂

mandarinka555
15. feb 2022

@mamka176 A čím by si ho mala akože ohroziť ?

martaniana
15. feb 2022

kludne choďte, my sme tak boli keď mal najmladší syn 4 mesiace a bolo super, starší syn si to určite užije. Keď sa budete chrániť nie je problém.

denka259
15. feb 2022

Kľudne choďte a ak chcete, môžete ísť aj na náš apartmán na Štrbskom Plese alebo v Starom Smokovci. Máme k dipozicii aj detskú postieľku Tutti bambini cozee a digitálnu kanvicu kde si vieš navoliť presnú teplotu na mliečko (ak treba) 😊

mamina1419
15. feb 2022

@mamka176 ak s ním nechceš ísť na vysokohorskú turistiku alebo ho mať v nosiči a ísť tak na lyžiach tak v pohode. Dáš do kočíka alebo nosiča poprechádzaš sa. Otec bude so starším ty s mladším alebo naopak. Hlavne aby počasie vyšlo. Prajem peknú dovolenku

zapalkazapalkova
15. feb 2022

@mamka176 my sme boli na lahku turistiku ked dcera mala 6.tyzdnov, aby sa starsi trochu vybehal a isliel lanovkou a bolo super. (aj ked vtedy bol iba koniec oktobra)

mamka176
autor
15. feb 2022

Ďakujem. Ani neviem prečo mám obavy. So starším sme boli prvý krát niekde až keď mal rok. Tak má zaujímali názory maminiek ktoré dovolenku s tak malým bábätkom absolvovali. Neplánujem tam nič robiť, len prechádzky, klasika ako doma. Len kvôli staršiemu a trochu zmeniť prostredie, keďže ako som napisala, dlhšie sme nikde neboli.

rk123
15. feb 2022

boli sme pred mesiacom v tatrach v hoteli, krpata mala 3mesiace. vsetko v poriadku, prospela nam vsetkym zmena prostredia 😊

babulkomale
15. feb 2022

@mamka176 bez problemov, chodili sme odmalicka, v hoteloch maju aj postielky, a babu je veru jedno kde sa kocikuje a papa. Peknu dovolenku prajem.

tinkavvv
15. feb 2022

@denka259 posles mi prosim info o apartmane?

petamich
15. feb 2022

s nasim sme boli na Donovaloch nemal este ani 3M - ja som si tam kocikovala, muz siel aj na dlhsiu turu 🙂 celkom sme si to uzili

mamka176
autor
15. feb 2022

Ďakujem Maminy, potešili ste ma. Už len aby sme boli všetci dovtedy zdraví a môžme vyraziť. Snáď nám aj pocko vyjde 🙂 pekný večer

marlent
15. feb 2022

@denka259 posles mi viac info k apartmanu?

stary_ujco
15. feb 2022

Jedno moje dieta malo od narodenia do pol roka každý mesiac peciatku v pase z iného štátu... V troch mesiacoch sme s autom zapadli cestou na horskú chatu, lebo nakydalo 40cm čerstvého a roztrhalo mi snehove retaze. Stahovali nas vlekari jeepom, naše auto ostalo v zaveji dalsich par dni, lebo sme nevedeli najst tie roztrhane retaze. Nakoniec sa nasli v krikoch. Jediny problem tej dovolenky bol, ze na izbe bola len sprcha a dieta bolo zvyknute na vaňu... Tak som odtok zapchal ponozkou zabalenou v igelitovom sacku.
Na brncalke sedela ako 8 mesacna na stole v jedálni a ja som na varici varil zemiakove pyre.
Nejaky hrebienok nemôže byť problém pre nikoho.

31silvia12
15. feb 2022

@denka259 aj ja poprosim viac info😊

denka259
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denka259
15. feb 2022

@31silvia12
@marlent
@tinkavvv
Kočky, poslala som Vám správu. 🙂