Tatry - poraďte hotel pre rodiny s deťmi

hu3hu3
17. jún 2019

Baby, poradte dobry hotel pre rodiny s detmi v Tatrach? Dakujem

ciarraa
17. jún 2019

Zlavomat, tam si daj normalne rodinne pobyty a tam mas vyslovene hotely, ktore su vhodne pre rodiny s detmi, kde mas preliezky, mozno aj nejakych animatorov a podobne

zlatica99
17. jún 2019

@hu3hu3 mne sa páčilo ubytovanie vo vile Borievke. Nachádza sa priamo v Tatranskej Lomnici. Také v pohode ubytovanie a nie moc drahé.

vikusjk
17. jún 2019

@hu3hu3 my sa stale vraciame do Hutnika v Matliaroch. Je to 20 min pesky od Lomnice, krasna prechadzka, ak chceme byt vonku a v limnici su boby, lanovky atd. Jedno dieta do 7,99 r pri dvoch platiacich je zadarmo a maju velmi dobru kuchynu, polpenzia je mega. Ale hutnik I nie II. Hotel ma plavecky bazen, biliard, bowling, telocvicnu, vonku minigolf a ihrisko a je v lese, idu tadial asi 4 turisticke chodnicky. A je podla mna cenovo velmi prijemny s animaciami pre deti.

monasek84
17. jún 2019

Hotel Hubert , Gerlachov

naty1511
17. jún 2019

@hu3hu3 Ahoj, ja som nám akurat včera kupovala pobyt vo Vysokých Tatrách v hotely Hubert, cez zľavomat. Určite si ho pozri. Je tam wellness, detský kútik, vonku ihrisko a dokonca aj minizoo 🙂

stankadu
18. jún 2019

Hotel Hubert je fajn. My sme boli v Sorea Hutnik II, tam sa nám tiež páčilo. A ešte Hotel Avena v Liptovskom Jáne.

misulienky
24. jún 2019

Ahoj, ja určite odporúčam Villa Betula v Nízkych Tatrách. Pre deti ako ideálne. Areál je v prírode, plný atrakcií (skácacie hrady, pieskoviská, preliezky) aj so zvieracou farmou a koníkmi a ty si tam oddýchneš zaručene pretože počas dňa sa o deti starajú animátori.