Štúrovo - ubytovanie

silvusa123
25. júl 2022

Ahojte ženy chcela by som sa opýtať od koľko sa pohybuje cena ubytovania priamo v areáli v chatkach ( tie ktoré máte skúsenosti ) dvaja dospelí tak na 4 dni , je v cene už aj vstup na kúpalisko keď som ubytovaná priamo dnu ? Nebola som v Štúrove 10 rokov a hľadám nejaké lacné ubytovanie nič nóbl len mieste kde sa budem mať kde zložiť 😃a ešte druhá otázka ak ste niektoré boli ku koncu augusta aké ste mali počasie ? Či už je vtedy také upršané alebo ešte praži slnko ,viem že počasie si nevyberám ale presedieť 4 dni na izbe tiež nechcem

bibina32
25. júl 2022

@silvusa123 Na 4 dní v areáli asi nič nezozenieš. Väčšinou je tam ubytovanie na 7dní, od soboty do soboty. Jedine tam stanovať. A v areáli asi teraz už nič nezozenieš. My sme si objednávali už v apríli. Jedine skús sledovať Facebook, ak by niekto vypadol. Pozri si stránku Štúrovo ubytovanie a tam si vieš vypočítať aj cenu. Keď si v areáli tak vstup do bazéna nad zadarmo.

hipuska
25. júl 2022

My sme boli dva roky po sebe, raz v areáli, raz mimo Štúrova ,(5 min autom). V areáli sa mi nepáčilo. Príšerný smrad, neupravené sociálky, chatka 15 minút pešo, predražené jedlo, arogantný personál. Keď sme bývali mimo, zaparkovali sme priamo pred vstupom, kúsok ku bazénom. Nevýhoda zas bola, že ani pivo nedáš (teda šofér). Chodili sme jesť mimo areál, bolo o dosť lacnejšie. Čo sa týka počasia, je tam tepla voda, takže aj po dni, kedy bolo vonku menej teplo sa dalo v pohode kúpať. Čo sa týka počasia, to ti nikto nezaručí ako bude. Za mňa Štúrovo už nikdy viac.
Platili sme za 7 dní 800€/2+4. Doplácali sme za klímu 100€, lebo sme.ju ževraj používali nad rámec, čo vlastne ani nebolo nikde uvedené, že koľko ju môžeš používať.

domiklik
25. júl 2022

@silvusa123 mne sa ešte nestalo, že by som zo Štúrova prišla bez infekcie

silvusa123
autor
25. júl 2022

@domiklik no toho sa dosť obávam lebo som citlivá na infekcie ale vraj pomáhajú tie tampóny napustené vazelinou

macekovam
26. júl 2022

@silvusa123 skus chata TINA zavolat

hipuska
26. júl 2022

@macekovam my sme boli v Tine. Otras. Klíma nefunkčná, roleta nefunkčná, prazilo tam slnko. Pani prenajimatelka arogantná...skoda, že sa mi nedá pridat hodnotenie.

nikha2809
26. júl 2022

My sme boli v júni a všetko v poriadku.Aj deti sa mi odtiaľ vrátili zdravé.Dokonca keď sme večer šli okolo každý deň detský bazén vypúšťali a čistili.Ale súhlasím že ubytko už pravdepodobne v areáli nezoženiete, my sme rezervovali v januári.A parkovali sme priamo pred chatou.

macekovam
26. júl 2022

@hipuska hlada lacne ubytovanie na prespatie v areali kupaliska.. keby je narocnejsia odporucim seasons apartmany.

hipuska
26. júl 2022

@macekovam to som prehliadla...

macekovam
26. júl 2022

@hipuska ja nie a preto som jej to poradila

hipuska
26. júl 2022

@macekovam ale, neznamená, že keď je ubytovanie lacné, nemá spĺňať podmienky, ktoré máte dohodnuté. Ako napríklad pokazena klíma, ktorej oprava trvala 3 dní. A nakoniec sme za ňu doplácali. Ubytovanie nám nikto neodovzdal, dostali sme len kľúčik. Roleta bola pokazená už keď sme prišli a chceli, aby sme ju zaplatili my. Takže, všetko je o prístupe. Môže byť lacná ale služby o ničom. Preto ju ja ani neodporúčam

macekovam
26. júl 2022

@hipuska ved ano.. mate skusenost.. ja len cenu vidim ked hladam ubytovanie.. nebola som tam.. a teda hlavne som videla ze je mozne aj 2 prespatia..

vejapa76
26. júl 2022

@macekovam dve noci určite len mimo sezónu. Počas sezóny všetci prenajímajú na týždeň.

macekovam
26. júl 2022

@vejapa76 urcite aj 2 noci.

vejapa76
26. júl 2022

@macekovam sezóna minimálne 7 noci

macekovam
26. júl 2022

@vejapa76 ja som priamo tej pani pisala , ked sme si raz chceli predlzit pobyt o 2 noci .. a odpisal ze je mozne.. ale cena za noc 150 eur.. asi aby sa jej to oplatilo...ale to sme nevzali kedze cena vysoka sa mi zdala

silvusa123
autor
26. júl 2022

Ďakujem vám všetkým 😊 ubytovanie sme našli mimo areálu na 4 dni do 200 eur takže som rada

lenka2108
26. júl 2022

@silvusa123 Ahoj. Prosím ťa a kde ste presne našli ubytovanie? Lebo ja tiež zháňam a v areáli 0 bodov. Ďakujem