Stravovanie vo Vadaši

anketkarka
10. júl 2017

.Je možnosť v areály kúpaliska sa slušne najesť? Myslím polievku a nejaké nie fastfoodové jedlo. Ak ano kde.

2.Poteším sa každej skúsenosti so stravovaním v Štúrove aj mimo areálu kúpaliska. Viete odporučiť nejakú reštiku vhodnú pre stravovanie rodiny s detmi. Myslím detský kútik, ihrisko a slušná strava. Nie samé polotovary a vypražané veci a zazerajúci personál na dieťa čo nevie obsedieť kým sa rodič naje. A

Ešte sme neboli Štúrove, tak prosím aj nejaké polopatistické vysvetlenie, kde čo najdeme.

korpiklaanka
10. júl 2017

Aj priamo v areáli kúpaliska sú reštiky. Pri jazere na tej strane hľadaj. Klasické menu, nič gastronomické, ale vybrať sa dá a vždy to bolo chutné 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
swwan
11. júl 2017

Momentálne sme v Štúrove🙂. Priamo na kúpalisku sa dá najesť,jedlá od výmyslu sveta-palacinky,maďarský s knedlou,gordon blue,kuracie s ananasom,prírodný rezeň,vyprážaný,knedla,kapusta,mäso,gyros,pizza-všetky druhy,čínske cestoviny a veľa ďalšieho. Ceny na osobu cca 8€,3dcl kofoly 0,90€,zmrzlina 0,70€,kukurica 1€,šišky,slivkove a tvarohové buchty po 0,80€ v pojazdnych vozíkoch-tie sú fantastické. To je čo sa týka jedla😉. No a kúpalisko? Hrôza!!! Voda špinavá,v jednom bazéne voda horúca,v inom zas studená,detské bazény hlava na hlave,plávať v inom ako v hĺbke 180cm sa nedá vôbec,tráva samé kamene,špaky,blato,roje múch,žiadna hudba ako to býva na iných kúpaliskách,na tobogany 15 minútové cakanie😢. Sme tu tiež prvý krát,no určite aj posledný. Pre nás veľké sklamanie,na to ako všetci ospevovali dovolenku v Štúrove. Ale boli sme v Bazilike vlacikom,tam bolo krásne,zajtra ideme do Tropicaria. Tie výlety sa dajú zakúpiť priamo na kúpalisku,sú tam stánky s cestovkami. Takže to je môj názor🙂

korpiklaanka
12. júl 2017

@swwan my chodíme iba do Štúrova celá rodina. A vždy sme spokojní. Práve preto, že jeden v rodine má rád studenú vodu a druhý teplú. Jeden chce plávať, druhý sedieť pri bazéne a opaľovať sa. A vlnový bazén býva super, dá sa tam ležať, klábosiť a deti (a ockovia) sa bláznia vo vlnách. Tento rok sme boli len raz, ale vlnový bazén bol hrôza. Zostala som úplne prekvapená. Ako keby do polovice vypustený, voda špinavá a čo ma zarazilo na dne bol piesok, normálne hrubá vrstva piesku. Čo to idú prerábať na plážové kúpalisko? Keď som sa pýtala, čo to je, bohužiaľ, v noci bola silná búrka, vietor, veď to poznáte a takto im devastuje kúpalisko pravidelne a piesok pochádzal asi z pláže. Inak mám len dobré skúsenosti. Ale samozrejme, každému vyhovuje niečo iné. My chodíme na mnohé kúpaliská, ale nedá sa to službami a počtom bazénov vôbec porovnať. Možno práve preto, že sme viacerí a každý máme radi niečo úplne iné.

swwan
13. júl 2017

@korpiklaanka áno,tá špina a piesok tam je stále🙂

yanni
13. júl 2017

My me boli posledne roky uz tri krat a bolo vsetko OK. Aj voda cista, aj cele kupalisko. Len my sme boli dvykrat v predsezone koncom juna, to bolo ESTE prazdne, raz v polovici augusta a to UZ bolo prazdne a teraz ideme zase na tyzden v polovici augusta, tak som zvedava.
Inak stravujeme sa vylucne v hoteli Thermal. Neznasam jedenie niekde "len tak", varene v "cezpolnych podmienkach", sedenie niekde na lavickach polonaha.
Polpenziu: ranajky a veceru mame vzdy zabukovanu dopredu na cely tyzdne a obedy riesime na mieste ako sa nam paci. Niekedy nechuti ani detom, daju si banan alebo nejaku malickost, vyzivu, jogurt, niekedy ani to, ked je velmi teplo.
My vela cestujeme a takto to riesime vsade vo svete. Ale jedno teple jedlo cez den musis byt. Hlavne deti.
Ja som so stravou v Thermal spokojna, vzdy sa naslo neico aj pre nase najmensie skvrna. A svedske stoly su na nezaplatenie.

babulka82
13. júl 2017

Viete mi povedat ako to vyzera v kempe je na Vadasi? Je tam cisto sprchy a wc? Zabavia sa tam deti?

anketkarka
autor
13. júl 2017

@yanni a ked idete obedovat do hotelovej restiky, to si musite zaplatit opustenie arealu kupaliska? Alebo to sa berie este za areal? Alebo vy ako ubytovani hostia nemusite a ostatni musia platit za opustenie arealu v priebehu dna? A prestravuju aj neubytovanych hosti v priebehu obeda? Lebo uz sa nam stalo v Cizi, ze v hotelovej restike neubytovani hostia musia cakat, kedy sa naobeduju ubytovani hostia a az cca o 14:00 uvaria nieco aj pre neubytovanych 😤😬😨😂

babulka82
14. júl 2017

A neviete ci beru aj gastro listky v tom hotely termal alebo v bufetoch? Mam ich vela by som to tam pominala.