Stačí trojhviezdičkový hotel v Taliansku?

michala11111
17. júl 2017

Ahojte chceme ist k moru last minute all inclusive letecky. Kedze sme v taluansku neboli rozmyslame nad siciliou alebo sardiniou no pre dvoch dospelych a dieta su to hrozne palky ked pozeram 4 hviezdickovy hotel tak cena je vyse 2000. Rada by som sa dostala s cenou nizsie tak rozmyslam nad 3 hviezdickovym hotelom no neviem ci to staci v taliansku. Za nazor dakujem

osky
17. júl 2017

Prave dnes sme sa vratili zo Sardinie.
Je tam uzasne.
Ale aj velmi draho.
3 a pol hviezdickovy hotel nebol hotel v pravom zmysle slova.bol to taky lomplex kde kazda izba mala vlastny vchod zvonka..taka terasovita stavba.
Nam sa velmi pacilo a boli sme spokojni.
Mali sme predplatene len ranajky lebo sme chceli okzsit tradicne jedla a nebyt odkazani na hotel.
Takze podla toho ake mas naroky.
Ale rataj s tym ze Sardinia,nech si kdekolvek,to je luxus na ktory treba peniaze.
Pobyt a let,vsetko zabezpecene agenturou..1600 ezr pre 2 osoy.
Vzali sme si 1000cku a veru sme ju tam aj nechali.
Za 5 dni!!

gab1sol
17. júl 2017

My sme boli v 3 hviezdach, ale na pevnine, na severe Talianska. Boli sme 6 dní a stálo nás to cca 600 EUR (dva dospelí a jedno 5-mesačné dieťa), raňajky, večere, žiadny luxus, nič extra, ale stačilo, keďže celý deň sme boli von a na hoteli sme len spali...

michala11111
autor
18. júl 2017

@osky fuuuha tisicku ste minuli? Ale tak ked ste mali len ranajky...mozno za to. Ale uz som pocula ze sardinia a sicilia su hrozne drahe no ked budeme mat all inclusive neplanujeme minat. Mozno nejaky jeden vylet, nejaky turisticky vlacik a par suvenirov...

pininka
18. júl 2017

@michala11111 v taliansku je aj 4* hotek hlavne co sa tyka sluzieb slabsi ako inde. Sicilia aj sardinia su brutal drahe. My sme boli v kalabrii a mali sme ultra all inclusive a v ponimani talianov to bola taka lepsia polpenzia s obedmi. Zmrzlina sa napr dala dat iba hodinu denne a nebudem predsa deti limitovat na dovolenke ako stroje. Myslim ze v taliansku sa radsej oplati ist do apartmanov. Ak chcete ist do hotela,vybrala by som inu destinaciu,aj ked osobne taliansko zboznujem.

barruna
18. júl 2017

Asi je pravda, ze oni tam "hviezdicky" vnimaju trochu inak ako u nas alebo v inych dovolenkovych destinaciach ale musite si uvedomit, ze dovolenku nejdete travit v tom hoteli. Prepokladam, ze budete cely den prec a na hotel sa pridete tak maximalne najest a vyspat a na to vam podla mna vystaci aj trojhviezdickovy 🙂

osky
19. júl 2017

@michala11111
Vyletvna osobu ten uplne najlacnejsi bol za 60 euro.
Jedlo-len 3 razy sme sa boli najest vonku,inak sme si kupili v supermarkete ale aj tak.
2 Lehatka a dazdnik na plazi 25 eur,riadna zmrzlina 4 eura...
Ale tak kuoila som si tam 2 kabelky,nieco na trhu..
Ono sa to nezda ale nazbiera sa to 🙂
V kazdom pripade to stalo za to.

mila23
19. júl 2017

My sme boli raz davnejsie na Sicilii a ich bufetove ranajky pozostavali z peciva - kroasanty, hrianky, rozne dzemy a pod. par platkov sunky a par rajcin. Cize na slano velmi slaby vyber - na rozdiel napr. od Grecka. takze aj ked je Taliansko krasne, myslim,ze lepsie je ist na ALL Inclusive do Grecka a ak do talianska, tak mozno skor do apartmanu, resp. inde ako na ostrovy, tkore su drahsie ako pevnina.

sintra
19. júl 2017

Iste zalezi aj od toho ake ma clovek naroky a ocakavania, ale ja osobne by som v krajinach ako Taliansko, Grecko, Spanielsko a pod. do trojhviezdickoveho hotela na dovolenku nesla. Tri hviezdy tam znamenaju uplne iny standard ako napr. u nas. Este ked som bola mladsia, pochodila som toho dost, penazi nebolo vela a 3 hviezdickove hotely konkretne v Taliansku pripominali nase ubytovne.

dastudastu
19. júl 2017

@gab1sol a kde ste boli?my teraz planujeme dofcu do talianska a nevieme moc od coho sa odrazit.ideme s 2 malymi detmi.vdaka ☺