Spoznávací zájazd busom niekde za rohom v novembri na 2 -3 dni

21. okt 2023

Ahojte
Prosím vás nejaký spoznavaci krásny zájazd viete odporučiť ?na november ktorý nezruinuje peňaženku a budem mať pekne dva tri dni niekde ? Nechcem vianočné trhy a nechce ani okolité susedné krajiny vsade som už bola. Také Praha Viedeň to nie
Niečo ďalej ale pekne a pôjdem sama.
Keď som pozerala tak november už iba drazdany na deň a také. Alebo trhy napr Paríž žiadny barcelona nic Rím nič ..Ponuka celkom mizivá na november.
Po vsech svätých hneď chcem ist ..niečo fakt pekne mám všetkého mám dosť chcem niekde prísť na iné myšlienky spoznať niečo nové
Ďakujem

viestta
21. okt 2023

Juzne Cechy, Krumlov, Budejovice. Ale to skor najdes na nejakych ceskych strankach. Cela Praha je polepena ponukami na take poznavacky

onedaynick
21. okt 2023

A musis ist cez cestovku?

janinah
21. okt 2023

Idem o pár dni Toskansko..Florencia,Pisa,Siena atď...
Pozri bigtravel stranku

autor
21. okt 2023

@viestta ale ja chcem odchod buď Slovensko niekde alebo Ostrava lebo ja žijem v Čadci takže skôr niečo zblízka odchod busom.a tak.
Okolité susedné krajiny nechcem vôbec

@janinah Taliansko tam som už bola. Úprimne už neviem kde to hľadať ani

@onedaynick no bolo by fajn. Ako sa dostanem napr do Berlína len tak alebo ja neviem vlastne. Aj nejaký guide by tam bol fajn asi

vanilkovazmrzka
21. okt 2023

Lednice, Valtice, Mikulov

autor
21. okt 2023

@vanilkovazmrzka ale zo sk severu tam nič nejde...a Lednice valtice sú v ČR nechcem nič blízko ani u susedov

vanilkovazmrzka
21. okt 2023

Tak potom sever talianska, alebo slovinsko (lublana, bled, predjama)

mapypotkancek
22. okt 2023

https://www.satur.sk/produkt/vikend-v-lublane?t...

Mne naslo na Sature toto. Satur je spolahliva cestovka (nepracujem pre nich, ale som spokojny zakaznik) a Ljubljana je naaaadhernaaaaa

onedaynick
22. okt 2023

no konkretne do berlina letecky s Wizz. Ale rozumiem, ze vela ludom vyhovuje sprievodca.

mapypotkancek
22. okt 2023

@onedaynick suhlasim, ja som tiez taka, ze si sama naplanujem a zaistim vsetko, ale chapem, ze niekedy clovek chce ist a uzivat si bez toho, aby musel na vsetko mysliet. Preto za Seba viem odporucit ako dobru skusenost Satur.
@autorka pozri si aj ine terminy v novembri na Sature, mozno Ta nieco zaujme a zelam prijemny oddych

mk1111111111
22. okt 2023

V Svajci byvaju pekne vianocne trhy

mk1111111111
22. okt 2023

Skus ck daka,robia autobusove vyborny vyber, mozno sa Ti nieco zapaci

autor
22. okt 2023

Nie..ani svajc ani slovinsko a hlavne nie vianočné trhy žienky..napísala som to do komentára
Buď Paríž..Barcelona ..alebo niečo zaujímavé drazdany alebo ťa

autor
22. okt 2023

Daka má vypredane žiaľ

borabalazova
22. okt 2023

Ja osobne by som isla hore na Balt, napriklad vlakom na Rujanu, ale to som ja. Nejaky spoznavaci wellness v Madarsku? Zvykne byt kombinacia Miskolctapolca a Eger aj s ochutnavkou vina a navstevou pamiatok.

kaktusik007
22. okt 2023

autorka, zobudila si sa proste neskoro, poznavacie vylety sa planuju 2-3 mesiace dopredu, nie tyzden 🤷🏼‍♀️

natanael_111
26. okt 2023

https://www.flixbus.sk/ majú viacero ponúk