Splnomocnenie na šoférovanie cudzieho auta do Chorvátska

orieska325
16. júl 2015

Dievcata nemate prosim niektora Splnomocnenie na soferovanie cudzieho auta v zahranici v anglickom,slovenskom jazyku?Vraj ho treba mat pri ceste do Chorvatska,cestujeme firemnym autom a este to musime dat notarsky overit.dakujem pekne.

eeffka
16. júl 2015

@orieska325 posli mi do spravy mejlovku a poslem ti ho tam, prave ho aktualizujem sefovi 🙂

orieska325
autor
16. júl 2015

@eeffka dakujemmmm

majkuska
16. júl 2015

Baby ak pojdeme do Chorvatska a manzel bude mat bratovo (jeho brata) auto tiez potrebujeme splnomocnenie?

sorciera24
16. júl 2015

@majkuska ano, my sme tak boli v Taliansku mali sme pozicane auto od muzovho brata a potrebujes mat splnomocnenie....my sme mali slovensky, anglicky, nemecky....(tusim)

majkuska
16. júl 2015

@sorciera24 kolko ste za to platili?Respektive ako to mam vybavit co v tom ma byt?

sorciera24
16. júl 2015

@majkuska platis len overenie podpisu u notara...co ej asi 2E....inak si to napiste sami....nejaky vzor na nete bude..... proste kto splnomocnuje koho a k comu, na aky cas....plus osobne udaje, datumy nar., c.OP

kessy11
10. aug 2015

@sorciera24 ahoj nevieš mi prosím preposlať vzor v angličtine..ja to nikde nemôžem nájsť

sorciera24
11. aug 2015

@kessy11 absolutne netusim, kde to mame a ci vobec...bolo to 3 roky dozadu....viem, ze sme ale prekaldali slovenske...najdi si na nete vzro slovenskeho a to si preloz....

kessy11
11. aug 2015

@sorciera24 už to mám, ale dakujem 🙂

martinka1981
20. aug 2015

@kessy11 prosim ťa možeš mi to poslať?? Tiež to neviem najť 😝

kessy11
23. aug 2015

@martinka1981 pošli mi mail do IP

julianadezorzova
23. aug 2015

Pošlete mi to na mail ? Prosím Vás julcadezordo@gmail.com

peneloppe
23. aug 2015

A treba to vobec? Kto to kontroluje? Nas nikto nekontroloval

kessy11
23. aug 2015

@peneloppe podľa predpisov by si to mala mať, pravdá je taká, že to zatiaľ nikomu nekontrolovali, môžu to kontrolovať bežné policajné hliadky ale aj na hraniciach....nepoznám nikoho od koho by to chceli...ale ja som to chcela mať so sebou

julianadezorzova
23. aug 2015

Ďakujem🙂 Vám krásme

lion13
10. jún 2016

@eeffka ahoj je to troška staršia diskusia ale ak by si mala to splnomocnenie na šoferovanie cudzieho mot.vozidla mohla by si mi ho poslať prosím ťa. ďakujem

matulkam
20. jún 2016

@lion13 @eeffka
Kočky mohla by som poprosiť to splnomocnenie, ako ho máte? Ďakujem veľmi pekne. Najlepšie by bolo aj s AJ prekladom. Ďakujeeem 🙂 🙂

evulienka300
28. jún 2016

@matulkam aj hcem sa opitat ked ideme do talianska na ocovom aute ties potrebujeme splnomocnenie a akych jaykov treba mozes poradit dakujem 😉

evulienka300
28. jún 2016

@eeffka ahoj chcem sa taopitta ked ideme na ocovom aute do talianksa ties potrebujeme splnomocnenie a co tam treba sedko napisat a ci staci len slovensky 🙂

hubar246
22. aug 2016

ahojte viete mi prosim Vas zaslat Splnomocnenie na soferovanie cudzieho auta v zahranici v anglickom jazyku?
marekrusnak0@gmail.com

Dakujme

rituss24
22. aug 2016

Prosim mohli by ste aj mne poslat to splnomocnenie ? rita.zborkova@gmail.com

dalo007
23. aug 2016

Prosím mohli by ste mi poslať splnomocnenie na soferovanie cudzieho auta v zahranici v anglickom jazyku? ďakujem

stankasut
1. sep 2016

Ahojte, akurát pozerám, že je táto téma znovu aktuálna, tiež ideme do zahraničia na požičanom aute (svokrovom) nájde sa dobrá duša, ktorá by mi vedela poslať splnomocnenie v SJ a AJ? stanislava.lavrinc@centrum.sk ĎAKUJEEEM

grenies
3. sep 2016

Ahojte. Aj ja by som potrebovala to splnomocnenie v anglickom jazyku. Mail: grenies@gmail.com. Ďakujem.

dekinka
26. jún 2017

Je to zase stary prispevok ale mohol by mi niekto poslat na mail to splnomocnenie v aj?;) veronika.dekisova@gmail.com

ivan1808
27. jún 2017

toto je v 5 jazykoch, dceras tym jazdi 2 roky v Luxembursku a zatial nemala problem
http://www.buchs-sg.ch/dl.php/de/0cqrk-pft4r0/G...

dekinka
28. jún 2017

@ivan1808 dakujem, uz som si zohnala ine ale tak mozno niekomu pomoze;)

liligreg
1. jún 2018

Ahojte, vedeli by ste aj mne poslať splnomocnenie v aj alebo Nj? Vďaka 🙂

dekinka
1. jún 2018

@liligreg idem skusit najst co som zohnala, napiste mail a ak najdem poslem;)