Solvex - skúsenosti

bzucka4
2. júl 2024

Ahojte, prosím vás, má tu niekto skúsenosti so Solvex? Už ste cestovali cez ich spoločnosť? Ďakujem

marca12
2. júl 2024

@bzucka4 Velmi zle recenzie som citala. Povodne sme pozerali ponuky aj u nich,ale po negativnych recenziach,nemam odvahu ist cez nich.

zobaka
2. júl 2024

boli sme 2 x, Taliansko aj Bulharsko, nebol žiadny problem

nellyuana
3. júl 2024

@bzucka4 ja som s nimi bola pred dvoma rokmi. Dovolenka, hotel super. Jedine co mi vadilo bol delegat, od ktorého sme nemali žiadne info, všetko som si musela dohladat sama (odlet, výlety...).

bzucka4
autor
3. júl 2024

@marca12 veď to, že aj ja som čítala negatívne veci o nich.

anos18
3. júl 2024

@bzucka4 syn tiež bol, zlé skúsenosti, dali aj reklamáciu, no peniaze im nevrátili, ponúkli len 20 perc zlavu na ďalší zájazd. Takže nikdy viac

belaanabela
3. júl 2024

@bzucka4 tejto CK som ešte nedala šancu a ani neplánujem....po toľkých negat. Recenziách,,,,služby slabé delegáti nulitný Hotely v ponuke C kategória a ešte aj najhoršie izby zarezervovane....🤫👎🫣

toccara
3. júl 2024

@bzucka4 my sme boli cez nich asi 10 rokov dozadu-z nasich skusenosti ti viem poradit len tolko ze hlavne pozeraj recenzie na konkretny hotel-cez google alebo tripadvisor. Solvex ti vynachvali hotel ale pravda moze byt niekde inde. Nas konkretny priklad bol ze hotel od mora 250 metrov-ano vzdusnou ciarou, lenze realne aby sme sa dostali k moru sme kazdy den prechadzali obklukou 1km.

kinats
3. júl 2024

Bulharsko 2x tiez uplne bez problemov, ale asi to zalezi aj od narocnosti klienta.

katarinka121
3. júl 2024

@bzucka4 zle... Dva krát nám zmenili hotel .len rak nám to oznamili na letisku..solvex nikdy viac.

marca12
3. júl 2024

@bzucka4 Urcite neriskuj. Aj ked maju lakave ceny,ale v konecnom dosledku to nestoji za to.

ivaajano
4. júl 2024

@bzucka4 ahoj absolútne neodporúčam, sú to podvodníci. Žiaľ nebudeš sa mať ani komu sťažovať, nereagujú ani na reklamácie. Aj delegáti čo s nimi spolupracovali majú zlé skúsenosti.

bzucka4
autor
5. júl 2024

Asi ostaneme pri Kartago alebo Invia 😉

ivaajano
5. júl 2024

@bzucka4 no, pravdou je, že sme kupovali cez Invia, ale finálny zájazd riešil Solvex,tak len sa pri kúpe uistite, že to vo finále nebude Solvex,naozaj, delegáti nemajú radšej ani nametagy,lebo sa ľudia sťažujú.

barborka1144
12. júl 2024

@bzucka4 Dobrý deň, akurát s rodičmi riešime situáciu, keď vycestovali cez Solvex na Krétu a bez varovania ich priviedli do úplne iného hotela. Potom zistili, že ten hotel, ktorý Solvex ponúkal a moji rodičia tam mali byť ubytovaný, nie je vlastne dostavaný, je to jedno veľké stavenisko. Všetci sme všade volali, nič sa nevyriešilo. Úplný podvod. Takže neodporúčam.

bambulka0906
24. júl 2024

@barborka1144 Dobrý večer, dnes sme pricestovali z Kréty, (cez Solvex), boli sme tam viac slovákov a všetci sa určite budeme sťažovať nakoľko veľa veci nebolo ako nám prezentovali, v prvom rade nás pýtali 59€ akoze miestny poplatok na ktorý nás v CK vôbec neupozornili, delegátka na letisku povedala dve vety a odišla, na druhý deň prišla ďalšia na polhodinku a to bolo z celého pobytu všetko .všetko sme sa museli dopytovat ľudí okolo, ubytovaní sme boli v inom pavilóne (ešte nedostavanom)ako nám bolo povedané, kolegovia dostali izby nedorobene bez elektriny,plno mravcov, na druhý deň ich na dopytovania dali do inej izby a o 2 dní tam nasťahovali ďalších slovákov, je toho veľa a neodporúčam určite túto CK

bambulka0906
24. júl 2024

@bambulka0906* opravujem 49€

toccara
24. júl 2024

@bambulka0906 aky hotel?

danka3004
8. aug 2024

@barborka1144 môžem potvrdiť, kupovali sme v decembri zájazd, fotky z bazéna a baru z Mare Garden, my sme kupovali Mare Village,ktorý ešte nebol dokončený, boli sme od 17.7-24.7.2024, bývali sme prakticky na stavenisku,mravce, prach, robotníci, nefungujúca elektrina niekde,aj sme písali sťažnosť do Solvexu, ale pochybujem,že niečo poriešime,v cestovke arogantná pracovníčka.Delegatka ochotná,mali sme výlet na Balos loďou zdarma,ale platili sme za 4* All inclusive a nedostali sme ho,strava otrasná,stále to isté

danka3004
8. aug 2024

@toccara podľa mňa Mare Village

danka3004
8. aug 2024

@bambulka0906 tak sme boli v rovnakom termíne

danka3004
8. aug 2024

Solvex neodporúčam, bola som prvý a posledný krát cez nich!