Slovinsko - dáte mi tipy?

30. júl 2023

Boli ste v Slovinsku? Viete mi dat tipy na mesta a miesta kde sa vám páčilo? 😊 ideálne by sme chceli byt aj pri mori aj si pozrieť nejaké tie ich prirodne krásy 😃 chceme ísť na víkend, cesta nám neprekáža no ideálne keby sú to miesta ktoré budú čo najbližšie od BA, aby sme zase neprecestovali 10 hodín 😊

fairyy
30. júl 2023

mozte sa vybrat do Koper a pozicat bicykle cele pobrezie je pospajane cyklistickymi cestami, a teda viete sa okupat kade tade... potom mozte vyrazit do Postojnskej jami (jaskyna s vlacikom) a ist si pozriet Predjamski grad(hrad v skale a maju audio sprievodcu v cestine aj na hrade aj v jaskyni) ... alebo sa mozte ist pozriet Vintgar...pripadne fontana piva Zalec je super, alr to je uz asi na dlhsie nez len vikend 😊 urcite ale skocte na obrovske sisky v Trojane je to hned pri dialnici 😊 je tam toho velmi vela co sa da objavovat. .zipline, Bled, Ljubljana, Maribor...

annm81
30. júl 2023

Za mňa sú v Slovinsku omnoho zaujímavejšie Alpy, ako pobrežie - Triglav, Soča, Bled, Bohinj, Velika Planina, Dolina Sedmerih jezer, Zgornje Kriško jezero, Vintgar. Ak vám nevadí aktívna dovolenka, podľa mňa zbytočne zachádzať k moru - na dovolenku pri mori sú aj lepšie krajiny.

mircalla
30. júl 2023

Slovinsko je super. Bola som v Bled a Bohijn, obe super, urcite su aj ine pekne miesta. More podla mna strata casu. Je to mala krajina 10 hodin neprecestujes