Skúsenosti s rezervovaním pobytov cez zľavomat

nikanika3
22. okt 2016

Ahojte 🙂 aké sú vaše skúsenosti s rezervovaním pobytov - dovolenky cez zľavomat ? 🙂

ovaaa
22. okt 2016

Pobyt som skúšala raz....Najskôr som kontaktovala hotel, či majú vôbec voľný v termín, ktorý som chcela. Bohužiaľ všetko bolo obsadené a najbližší termín až o dva mesiace tak som kupón neobjednala. Kupovala som kupóny na vstupy Habakuky, aquapark Porad a žiadny problém.

sorciera24
22. okt 2016

bez problemov, viackrat....

zuzka1008
22. okt 2016

Na pobyty chodime cca 3x do roka vzdy cez zlavove portaly, najprv si zavolam do hotela ci je volny termin, potom kupim, este som ziadny problem nemala , sme velmi spokojní , bojnice aj tatry super

salfusco
22. okt 2016

nie je problem ani s vratenim penazi naspat na ucet,ked je termin obsadeny a iny nevyhovuje

asimama
22. okt 2016

Super..mali sme už dva krat tatralandiu zaplatenú.. Teraz autosalón a ešte máme tatralandiu opäť.. Máme len dobre skúsenosti...

nikanika3
autor
22. okt 2016

Ďakujem 🙂

alchemilkazltozelena
22. okt 2016

@nikanika3 vsetko bolo vzdy ok..

Obcas vsak tie hotely penziony nebolo to co sme cakali..ale s tym uz asi treba pocitat..odporucam precitat dopredu referencie

ceresnovci
22. okt 2016

100 % spokojnost. Vsetko islo tak ako ma. Ochota zo vsetkych stran.
Az na ubytovnu NEZABUDKA, kde by so neposlal ani najvacsieho nepriatela.

ataz
22. okt 2016

my sme kupovali kalendár, foto knihu, let lietadlom, inwald park a Soľnú baňu Wieliczka v Poľsku a všetko 100% 😉

lubikass
22. okt 2016

Nikdy žiaden problém. Všetky pobyty najmä v Tatrách, ale aj inde, sme využili cez zlavomatove portály. Taktiež tovary, masáže, vstupenky... Fakt sa to oplatí.

motuzko
22. okt 2016

ahoj aj ja som spokojna so zlavomatom a podobnými strankami, je to rychle a skoro bez starosti...ale uz som aj zazila ze ked som volala do hotela ci maju volne, ponukli mi este lepsiu cenu ako cez zlavomat, vies ako tiez si za distribuciu daco prihodia, tak hotel nam to dal lacnejsie...ale inak fakt odporucam tieto portaly 🙂

lujziana
22. okt 2016

Ja tiez odporucam, ziadny problem. 😉

lujziana
22. okt 2016

@ceresnovci to je to vo vysokych tatrach ? Preco ak smiem vediet?

l3yla
22. okt 2016

Viackrát, tiež bez žiadnych problémov. Vždy si over dostupnosť termínu.
Ak sa jedná o zahraničie, skús skôr booking.com , prípadne priamo cez hotel. 😉

timea7
22. okt 2016

viac krát, všetko bez problémov.

ceresnovci
23. okt 2016

@lujziana Pristup ako v 3. cenovej. Platili sme za parkovanie!! Nemali plachty do saun. Personal vyhoreny ako prskavky po vianociach. Ochota nulova a i.

lujziana
23. okt 2016

@ceresnovci rodicia tam chceli ist, ale nemali volne. Tak nakoniec isli inde, a boli maximalne spokojni. A pritom ponukakju all inclusive 😉

daphneee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mkatkam
23. okt 2016

@lujziana tiez neodporucam. Otras pristup, spinava studena voda, zafajceny nabytok v izbe..co to pamatal. Mam to sice z druhej ruky,ale vdakabohu ma kolegyna co to zazila, stihla varovat.

nikanika3
autor
25. okt 2016

Ďakujem :#