Sexuálne pomôcky v príručnej batožine

tina1205
25. sep 2024

Ahojte.

Na internete ani na oficiálnych stránkach leteckých spoločností sa neviem dočítať, aké sexuálne pomôcky môžu a nemôžu byť v príručnej batožine. Ide mi o 2 konkrétne veci a to análny kolík a klystír. Jediné, čo som sa dočítala je to, že problém je, ak dané veci vyzerajú ako zbrane. Klystír vyzerá ako granát, keď nie je na ňom napichnutá niekoľko centimetrová trubička. S kolíkom problém nebude ale čo ten klystír? Máte skúsenosti s jeho prepravou v príručnej batožine?

PS: Odlietam do krajiny, kde sú tieto veci povolené. 🙂

Ďakujem vopred za odpovede a rady.

pe_mi
25. sep 2024

@tina1205 načo si robiť problémy a dávať to do príručnej?nutne to počas letu potrebuješ použiť?dole do podpalubia

biba_18
25. sep 2024

@pe_mi a možno má iba palubnú batožinu…

zuzanka.zuzu
25. sep 2024

bol by problém ak by to vyhodili? je to drahé? asi by som skúsila zobrať a uvidíš

vanilkovazmrzka
25. sep 2024

Ano zober to a vyskusaj, potom by som chcela vidiet toho cloveka, co to bude skumat na skeneri, bude sa ta na to pytat, a ty to budes musiet vybrat z kufra a vysvetlit co to je 😄

pe_mi
25. sep 2024

@biba_18 v tom prípade nech sa vyserie na kolík 😀😀

vanilkovazmrzka
25. sep 2024

@pe_mi 😂😂😂

vanilkovazmrzka
25. sep 2024

Autorka problem su ostre predmety a tekutiny nad 100ml, takze naozaj si myslim ze si to do prirucnej mozes vziat, len pocitaj s tym, ze sa na to mozu opytat. Ale ak to dany clovek uvidi a bude mu jasne o co ide, nebude to riesit 🙂

nyusika
25. sep 2024

😁😁😁😁😁😁
Ja milujem, keď reálne ženy radia nejakému psychopatovi vo vymyslených témach

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valiant
25. sep 2024

@tina1205 myslim si, ze na letisku videli uz vsetko. Neviem co si predstavit pod 'klystir', lebo podat klystir je ukon predpokladam, ze ide o nejaku plastovu supravu na podanie klyzmy. Cize je to nieco makke a plastove. Alebo sa mylim?
Ak je to z tenkeho plastu, bez tekutiny, nikto to riesit nebude. Prejde to skenerom ako kazda ina plastova vec, napr detske hracky.
Ten analny kolik neviem z akeho je materialu. Ale ak to nie je ostre, nemal by byt problem.
Je to na elektriku? Cize vibrator, alebo len kolik?
Predpokladam, ze suprava na klyzmu bude vyprazdnena, bez tekutiny.

lalenka33
25. sep 2024

Keď si k tomu dáš patričné oblečenie a povieš, že to potrebuješ k práci, problém nebude.

drake122
26. sep 2024

@vanilkovazmrzka klystir isto musi mat objem nad 100ml, aby zaručil čisté zadné vráta🤣

kiki68
26. sep 2024

Ved to je prazdna nadobka, ta druha veci bude silikon asi? Takze no problem

tina1205
autor
26. sep 2024

@pe_mi budem mať len prírucňú

tina1205
autor
26. sep 2024

@zuzanka.zuzu jasné, že by nebol

tina1205
autor
26. sep 2024

@valiant kolík je obyčajný silikónovy to nebude problém a ten klystir mám namysli imtímnu sprchu, taká pumpička akokeby, ktorá sa potom plný vodou a s ňou sa čistí a tiež je to taký určitý druh plastu. Dúfam že to bude ok, keby nie tak to vyhodia, to ma nezabije.

dobryden
26. sep 2024

@tina1205 Tak vysverli ze trpíš obstipaciou a je to pre teba zdravotna,nie sexuálna pomôcka.Raz ho urcite budes potrebovat aj na ine veci ako sex😀Alebo tieto veci mozte robit aj bez klystiru ak ti ho zhabu,nie?