Senecké jazerá verzus Podhájska

lienkazienka
2. júl 2021

Ahojte, rozmýšlame nad týmito dvomi možnosťami. Ktorú z nich by ste uprednostnili s trojročným dieťaťom a psíkom? Ďakujem.😊

sirka9
2. júl 2021

som celoživotný senčan. ale do vody na jazerách by som nevliezla ani omylom. a to už niekoľko rokov.

bloger
2. júl 2021

Za mňa Podhájska boli sme tam veľa krát je tam úžasne

ivver
2. júl 2021

@sirka9 prečo? Ak smiem vedieť

petka_3
2. júl 2021

@sirka9 aj ja by som rada vedela prečo? My sa tam chystáme.

reni666
2. júl 2021

@lienkazienka v Senci sme boli vlani, bola veľmi studená voda, dieťa by som tam nedala a ani nechcela tam ísť, v Podhájskej sa mi páčilo, chystáme sa tam, teraz majú zavreté termálne bazény ale mne to nevadí lebo sa mi zdali ajtak veľmi teplé

petka_3
2. júl 2021

@reni666 my sme boli minulý rok v auguste a voda bola tepla.

loginexistuje
2. júl 2021

ja sa pridavam tie rodena sencancoa a nesla by som do vody na Seneckych sama sinica a splaskova voda z tuch chat co su tam

petka_3
2. júl 2021

No sinice tam neboli minulý rok, tak verím že nebudú. 🙂

lucia147852
2. júl 2021

Podhajska

iwesska
2. júl 2021

@loginexistuje Myslis,ze v inych jazerach splaskova voda nie je? Tot minule leto robili rozbor na Zlatych a nasli tam nejake rakovinotvorne latky,ktore sa tam vraj mohli dostat jedine s okolitych podnikov. S bazenmi sa voda v jazere asi porovnavat neda. Na seneckych sme boli pred 2r. a nic sme tam nechytili,zato z aquaparku oproti si dcera doniesla crevne tazkosti. Dva dni po tom ako sme prisli hlasili,ze tam zrovna v ten den nasli nejake bakterie.

loginexistuje
2. júl 2021

@iwesska pozri mna ine jazera nezaujimaju na seneckych je masivna vystavba povodne neni su vsetky pripojene na oanalizaciu a proste vidis ze sa to zhorsuje a ano kazda navsteva akvaca bud zapal spojiviek alebo grcacko hnacka
to ze vy sa chodite kupat sem je vasa vec vela sencanov povodnuch sa tam proste nekupe pamatame na ine casy a stav vody a su aj ine miesta v okoli

markaterka
2. júl 2021

No Podhájska má aktuálne zavreté až do odvolania všetky bazény s termálnou vodou a od dnes je zavretý do odvolania aj wellness centrum Aquamarin.

reni666
2. júl 2021

@petka_3 no neviem nám sa ušla studená 😁

sandrika1986
2. júl 2021

Podhajska...alebo skuste Thermalpark Dunajska Streda.

alenka7777
2. júl 2021

@lienkazienka z podhajskej asi uz nic, je to uz dlhsie zavrete. na seneckych sme boli min. vikend. voda teplucka, cista, priezracna. kopa ryb.

autumm
3. júl 2021

Ved zo seneckej vody aj nas pes hnackoval😀 a dieta by som tam vôbec nekupala. Okolie je ale pekne, plno aktivít a restauracii, relatívne čisto.

iwesska
3. júl 2021

@loginexistuje Ako ja sa nehadam,mohlo sa to za tie 2r.zhorsit. Vtedy to tam bolo celkom ciste,ani tie zelene zbrndy,co tam roky dozadu boli tam neboli. Uz tam teda ani nepojdeme.

monka105
3. júl 2021

Ak na Senecké, tak na Baňu alebo na to ďalšie za koľajnicami, nie na Guľašku. Tak ma to teda naučila kamoška, ktorá je rodená Senčanka. 🙂🤷🏻‍♀️ Blízko Podhájskej bývam, areál je pekný, no aj keď ma najskôr odsúdite, nikdy som nemala rada tie teplé bazény, keď som videla, ako sa tam vymáča geriatria. Osobne odporúčam Nové Košariská.

martul
3. júl 2021

@petka_3 v Podhájskej majú otvorené len 2 bazény s obyčajnou studenou vodou termálnu nemozu používať, bola tam Naka dávali to aj v správach, katastrofa úplne onicom to tam je

zuzubb007
3. júl 2021

Jazero tam by som sa ani ja nekupala nie to este dat tam deti, Podhajska asi nic, ked nejdu bazeny, skor by som zvolila ine napriklad Sturovo, Velky Meder ...

loginexistuje
3. júl 2021

@monka105 na Bani som sa kupala predvcerom byva tam moja mama a teda voda dost zelena tiez neviem ci je to teraz tymi teplami alebo co
inak pekny termal maju aj napr nesvady

loginexistuje
3. júl 2021

@iwesska vies co mozno je to tymi teplami teraz zhorsene kto vie ako su miesta kde je tonlepsie napr na piatok jazere

lienkazienka
autor
3. júl 2021

Dakujem za tipy vsetkym. Spracuvavam a rozhodnem sa 😊

cukroska
5. júl 2021

@lienkazienka Podhájska je zavretá pokiaľ viem.. Aspoň podľa toho čo písali...

mirage
5. júl 2021

@cukroska nie je

cukroska
5. júl 2021

@mirage ale termálne je, či? OK dobre vedieť