Samorozkladací stan na pláž

nuna2112
17. jún 2023

Ahojte prosím Vás využili ste na dovolenke takýto stan pre deti? Neviem či to nie je zbytocnost

bamboa
17. jún 2023

@nuna2112 máme vyššiu radu 🙃, ale paráda. Využívame vždy 👍

pieksamaki
17. jún 2023

@bamboa kde sa da prosim ta kupit vyssia rada? diky

bamboa
17. jún 2023

@pieksamaki 😂 decathon

nuna2112
autor
17. jún 2023

@bamboa prečo je to vyššia rada ?

pieksamaki
17. jún 2023

@bamboa aha. dik 🙂

bamboa
17. jún 2023

@nuna2112 to bol vtip 😉 Tie malé sú podľa mňa nanič. Do toho veľkého môžeš schovať veci, ktoré so sebou budete mať, dá sa v ňom napr. prezliecť, zmestí sa tam aj dospelý... 😉

nuna2112
autor
17. jún 2023

@bamboa aha tak tento z kaufu je väčší ako ten z decathlonu ako pozerám 😊

janinah
17. jún 2023

Vždy sme si zaplatili slnečník a lehátko a deti si tam aj pospali,aj veci sme zložili,ja som nikdy stan na plaži nevidela.A vliekli sme toho na pláže dosť,ešte aj stan ani náhodou.Ale tak niekto zaparkuje meter od pláže,my nie sme ten prípad.

bamboa
17. jún 2023

@nuna2112 ja som na tom tvojom nepozerala rozmery. Myslela som, že to je ten malý detský prístrešok 🤔 Aké veľké máš deti? U nás sa využíva, neľutujem kúpu.

keiko33
17. jún 2023

Tiež máme z decathlonu už pár rokov a spokojnosť. Len si treba pozrieť video, to my každý rok potom pri skladaní šaškujeme🤣

nuna2112
autor
17. jún 2023

@bamboa 2 a 4 roky len neviem ktorý z tich dvoch j lepší jeden je oval ale nemá tu sieťku po bokoch čiže cez neho vidno a druhý je taký čo je polkruh to sa zas bojím že to neurobí žiaden tien

bamboa
17. jún 2023

@nuna2112 to už neviem. Ja som také nechcela. Mne vyhovuje ten z decathlonu. Aj preto, że nie je sieťkový a dá sa celý zatvoriť.

x_mery_x
17. jún 2023

Berieme na dovcu, som zvedava ako a ci vyuzijeme. 🙂

gumkac19
17. jún 2023

@nuna2112 máme iný plážový stan ale už troch dovolenkach využili
Záleží však kam idete, ak k hotelu čo má vlastné slnečníky tak tam to netreba...

jaroslavo
17. jún 2023

@nuna2112
nevyuzili .
Minuly rok 3x dovolenka .. a nevyuzili. Aj ked sme ho mali rozlozeny..
Deti nali 3 a 1 rok..
Mame taky ten klasicky z decathlonu..

eliska13
17. jún 2023

@janinah ty čím si staršia, tým si ustipacnejsia.
Moje deti boli vždy v stane v prvej rade pri vode tam sa hrali s kyblikom, alebo keď sme boli vo vode oni spali v stane bola som 2,3 m od stanu.

@nuna2112 lepsi je so sieťkou aspoň sa hýbe vzduch.Ak má veľký výrez hore som prevesila osušku a bol väčší tieň.Ale kupujeme z decathlonu každý rok bez toho nejdem na dovolenku, jazero, deti ho majú na dvore

jamimo
17. jún 2023

@nuna2112 my sme ten stan mali, a použili sme ho 1x. Vnútri v ňom bolo otrasné dusno. Radšej väčší, alebo dva slnečníky.

annm81
17. jún 2023

Kupovali sme s tým, že mám dieťa a žijeme pri mori, tak sa určite zíde... pravda je, že sme ho veľmi rýchlo predali. Keď fúka vietor, stan sa deformuje a nie je veľmi praktické tam sedieť. Keď vietor nefúka, drží sa tam horúci vzduch a je tam na nevydržanie teplo. Jedinú výhodu som nakoniec videla v tom, že rodiny s plážovými stanmi veľmi často rozveselia ostatných návštevníkov pláže 🙂

majlo1234
17. jún 2023

My mame nejaky z decathlonu a pravda je, ze ho vyuzivame malo. Na druhej strane asi zalezi-my nie sme standsrdne cele dni na plazi, v tej najvacsej palave sme biekde v tieni aj tak, takze ho nepotrebujeme. Ak chces byt cely den pei vode, kde nie je tien, urcite sa zide

amelie2017
17. jún 2023

Presne, ako pise @annm81, zijeme pri mori a berieme ho tak raz za leto. Bud fuci a nedrzi dobre alebo je v nom teplo ako v saune.

pieksamaki
18. jún 2023

@nuna2112 nam ten maly vydrzi sezonu, deti to potrhaju, ale my mame 5, no presne ako to pisu mi na plaz ideme ako neviem co, nafujovacky, deky, kolesa, vodu, neboli sme 3 roky, tak snad si to deti ponesu same. este predtym aj kocik