Sama k moru so 7 ročným dieťaťom

pupcisko
21. máj 2015

Ahojte chodite niektora takto sama s dietatom? Chystam sa takto prvy krat, tak mam urcite obavy. Potrebovala by som nejake rady co sa nam oplati financne, ci uz last minute, firt moment. Pripadne vase skusenosti, comu sa vyhnut a pod. ☺. Za kazdu radu dakujem. Syn bude mat 7 rokov

janickacrazy
21. máj 2015

@pupcisko Ja by som sama asi nešla. Ked som bola so synom bez partnera, išla som na dovolenku so synom a s mojím otcom alebo s kamoškou, bolo to lepšie. Lebo malý napr. ráno dlhšie spal tak otec išiel zatiaľ obsadiť lehátka na pláži a ja som ho nemusela budiť. Takisto mne bolo jeden den ale brutálne zle, tak sa o malého postaral otec. Vždy je lepšie, ked sú aspon dvaja dospelí plus jedno dieťa, aj cena je skoro tá istá, jeden dospelý a dieťa majú úplne nevýhodné ceny.

prasiatko30
21. máj 2015

isla by som ale asi len na eu destinacie alebo teda tam kde viem ze by som sa dohovorila a mam relativnu zaruku bezpecnosti na uliciach - i ked samozrejme stat sa moze cokolvek. urcite by som isla lietadlom - autobusom by ma asi slak trafil a asi ak by som isla sama a prvy raz tak asi by som brala all inclusive alebo aspon polpenziu, blizko k plazi a s nejakymi aktivitami pre deti - aj vacsie aby sa syn nenudil. tiez by som obzrela ci sa tam da robit aj nejake vylety, pripadne pozicat auto a pobehat okolie. urcite by somnesla v juli/auguste ale asi by som sa snazila ist posledny julovy alebo prvy septembrovy tyzden - lepsie pocasie - vo vela destinaciach uz nie je take teplo, menej ludi a vela krat aj omnoho lacnejsie.

tenerifka
21. máj 2015

@prasiatko30 Mas tam preklep, myslela si asi posledny junovy....
Suhlasim, mojim snom je zobrat baby a ist na dovcu bez manzela. Zistila som, ze s nim strasne vela casu z dovolenky stratim po restauraciach, my sme najedene za 15-20 minut, on potrebuje takmer hodinu(na poslednych dvoch dovolenkach sme ho tam nechali a odisli na plaz), urcite si to raz riadne uzijeme, ale to ked budu ochotne niekam ist, lebo teraz v puberte sa im nechce

vnika
21. máj 2015

urcite by som isla, teda aj chodim sama s o synom, teraz ma 5,5...
podla mna je idealne bulharsko, chodi tam kopec slovakov, tak si aj kamosov na plazi najdete, v pohode sa dohovoris, je tam lacno. da sa letecky, samostatne letenka a samostatne ubytko, co vyde samozrejme lacnejsie ako cez cestovku, no mozno ani lastminute nie je zle.
ja moc nemam rada preludnenost, tak chodime do pokojnejsej casti, do apartmanov a s kamoskami....

tenerifka
21. máj 2015

@pupcisko Inak pred 18-imi rokmi som sa sama vybrala s takmer 6-rocnou dcerou sama na Kanarske ostrovy, a tak sa mi zapacilo ze uz tu 16 rokov byvam

danulkaja1
21. máj 2015

ja idem tiež sama s dvomi deťmi,síce sú už väčší...pre mňa je hlavný problém,že neviem po anglicky.tak sa spolueham na synov.ale určite na dovolenku choď,užijete si ju viac ako s ufrflaným chlapom.tak ako písala jedna baba predo mnou,najlepšie ísť do destinácie kde chodí viacej slovákov,deti sa rýchlo skamarátia,určite tam niekoho stretnete..ja keďsom začala chodiť sama s deťmi,najskôr mi to bolo trošku divné,keď som videla všade samé rodinky,ale keď človek začuje niektoré hádky,tak si uvedomí ako mu je vlastne dobre😊Uži si dovolenku najlepšie ako sa dá😊😊😊

pupcisko
autor
26. máj 2015

Dakujem baby ste zlate ☺. Ideme do toho velmi sa tesime 😊 pravdepodobne skusime to Bulharsko

vnika
26. máj 2015

@pupcisko a nechces sa k nam pridat? 5,5 rocny syn, august, bulharsko