S ročným a 4-ročným dieťaťom do Turecka

florijanka
15. jún 2023

Ahojte ideme s 1 ročným a 4 riocnym dieťatkom do Turecka. Je to naša prvá dovolenka. Dajte mi prosím tipy aké jedlo im zobrať aj aby vydržali cestu letisko kým prídeme tam a plus ako sa prestravuje ročné dieťa tam? Ďakujem

petamich
15. jún 2023

Nas nemal este rok, ked sme boli 1x v Turecku - z domu som brala oblubenu kasu, pixlu UM, par kapsiciek a ovocnych tyciniek a pre istotu 2-3 kupovane prikrmy, ze keby nieco - no a nebolo treba, bol to baby friendly hotel, mali sekciu, kde varili pre mini-deti a davali aj prikrmy v skle ako u nas kupis, nas maly ale aj tak prezil na jogurte, pecive, polievkach, ovoci a kasi (ine nechcel), v Turecku sa naozaj nemusis bat, urcite sa vzdy najde nieco co mu mozes dat - pecene kurca, ryza, polievky na ranajky kase, jogurt, ovocie, na UM sme pouzivali balenu vodu, co nam davali a tu aj pil, takze rocne sa uz prestravuje absolutne bez problemov a stvor-rocne uz duplom

do lietadla som brala UM, kapsicky, DRZ tycinky, tie ho vedia celkom na dlho zabavit a este ovocie v dozicke, ten let je 2 hodky to sa da zvladnut

anjelicek26
15. jún 2023

Tak rocne je asi na let ten najhorsi vek... kazdopadne my sme lietali ci mali deti tri mesiace ci akykolvek iny vek, dolezite je kazdemu zbalit maly ruksak - flasku na pitie, tri dozy (ovocie, chrumky, slane tycinky), vlhcene obrusky, tablet, sluchatka, deku a tenku ciapocku (ak vypeckuju klimu v lietadle, stalo sa nam to uz viac krat) a ides s letoviska 35 stupnov styri hodiny v lietadle pri 17 stupnoch maximalne, syn ochorel riadne a to clovek nepotrebuje... ty si das do tasky pre nich este komplet oblecenie na prezlecenie (cikacie ci oblejem sa nehody) teda tenke leginy, tricko, nohavicky pripadne plienky... ) uzite si to, jedlo je tam super, to neries... absolutne bez problemov a obrovsky vyber zakazdym...

kristinapetronela
15. jún 2023

Turci milujú deti ....je tam všetko pre detičky .jedlo ,bazeniky .len choďte určite

florijanka
autor
16. jún 2023

@petamich ďakujem 🙂

florijanka
autor
16. jún 2023

@anjelicek26 ďakujem 🙂