Ryanair verifikácia

adka105
27. sep 2023

Dobry den. Kupovala som pre mna a moje dve kamaradky letenky do Pariza z Viedne. Ryanair chcel po mne verifikaciu, ktoru som urobila - foto tvare, obcianskeho, pohyby tvarou,.. lenze vobec to nechcelo verfikaciu mojich dvoch kamosiek. V aplikacii Ryanair su napisane lenze sa bojim ci netreba aj ich nejako overit? (Vsetko platene z mojho uctu aj vedene a objednane z mojho mailu). Dakujem za odpoved

mimicka2013
27. sep 2023

@adka105
Netreba, verifikovat staci jedneho cestujuceho

nikkas
20. jan 2024

@mimicka2013 na co sú tie verifikacie aj odo mňa to pytalo

nikkas
20. jan 2024

@adka105 a kupovala si priamo cez Ryanair aj ja som teraz kupovala a tiež som musela urobit verifikaciu a čakám na posúdenie prebehla ôk len mi majú poslať wsge mail..nechápem lebo som objednávala normálne cez ich oficiálnu stránku prohalsena na svojom konte

mirinecka
21. jan 2024

@nikkas ahoj prosím ja som tiež kupovala pre celu rodinu letenku cez Ryanair a dnes tie meil na verifikáciu. Verifikáciu som spravila na muža nakoľko v meily uviedli jeho meno. Zaplatila som 59centov . Objednávali sme so sestrou naraz a jej nič neprišlo. Ja cestujem prvý krát tak som z toho nervózna.

nikkas
21. jan 2024

@mirinecka ahoj presne toto sa mi stalo a už je to ok napíš mi správu IP a všetko vysvetlim;)