Rozmery batožín

21. aug 2023

Ahojte idem cestovať s ryanairom zaplatila som si 10kg check in batožinu hmotnostne mi to sedí aj na výšku aj šírku ale je to batoh takže neviem úplne zmerať jeho hĺbku kontrolujú to nejak striktne?

bluemoon24
21. aug 2023

Na letisti to musis narvat do takove klece. Predpokladam, ze ten batoh ne dost ohebny, tak kdyby byl extra problem, vytahnes nejake obleceni, das si ho na sebe a po kontrole to tam vratis. Problem je u kufru, ten nijak nezmacknes.

kacusik69
22. aug 2023

@bluemoon24 tak sa kontroluje iba prirucna… autorka ma podpalubnu batozinu

Autorka - bez obav, hmotnost splnit, rozmer sice by CBAG (10 kg batozina) mala mat 55/40/20 ale u podpalubnych sa to neriesi

lusyyy36
22. aug 2023

Podpalubnu batozinu vôbec nemeraju, len vazia

bluemoon24
22. aug 2023

@kacusik69 jaj 🙈 spatne jsem si to precetla. Myslela jsem, ze ma priority a bere si to nahoru. Moje chyba.

zuzinka888
22. aug 2023

Uplne v pohode, ponatriasaš, pomačkaš, popripade nieco vyberies.

adrianka2606
22. aug 2023

Prirucnu batozinu, ktoru si clovek berie so sebou do lietadla tiez iba vazia alebo ju aj presne zmeraju?

luliu
22. aug 2023

@adrianka2606 áno merajú, tá musí spĺňať rozmery

adrianka2606
22. aug 2023

@luliu Dakujem, akurat si hladam tasku cestovnu, ktoru by som si vedela zobrat so sebou do lietadla, tak si dam pozor na rozmery.

autor
22. aug 2023

Ďakujem vám 🙂 s liekami v podpalubnej tiež nie je žiadny problém ? Bola som v tom že bežne lieky ako panadol, enditril… sú v pohode ale čítam na internete že by mali byt v príručnej

zuzinka888
22. aug 2023

Tak hlavne do prirucnej, a je to z dovodu ze kufor v podpalubi sa moze " stratit" a tvoje lieky nemusis v zahranici zohnat- ak su na predpus a tak. Ale K mas batozinu do 10 kg ide s tebou na palubu. Ci? Teda s nami vzdy isla.