Rodinný stan pre 6 osôb

25evita
11. jan 2018

Ahojte, chcela by som sa opytat resp. poradit. Hladam rodinny stan pre 6 osob. Je ich vela a aj tie ceny nie su najnizsie. Nemate niekto skusenost, ktory je fajn? Alebo nepoznate niekoho, kto taky stan predava? Dakujem za kazdu odpoved pomoze 🙂

majulino
11. jan 2018

ahoj, sme rybarska rodina, a teda na stane neusetris, ak chces nejaky kvalitnejsi co vam nezlomi vietor a letna prehanka nerozmoci, rataj minimalne s 500e za 6 miestny nas je 4 a stal 450,
hlavne sleduj vodny stlpec...

lenkapal
11. jan 2018

My sme minuly rok kupili Rodinny stan znacky Outwell a sme velmi spokojni. Kupovali sme priamo cez anglicku stranku https://www.campingworld.co.uk/en/Outwell/b-2.a...
My sme kupili Outwell Nevada pre 5 Ludi a stalo to aj s prislusenstvom (podlozkou pod stan a kobercom do stanu) cca 500 Eur.

kurkamirka
11. jan 2018

Najlepsie kupis v Anglicku su neporovnatelne lacnejsie. My mame zn. Halford. Stal 200 libier. Vod stlpec 2000

dominika6
11. jan 2018

ako píšu baby vyššie..skús ísť do športových obchodov a pozri si reálne ako ten stan vyzerá...my sme riešili niečo podobné a ked sme prišli do decathlonu a videla tie igelitové stany na plastových tyčkách tak už vtedy sa to hýbalo,nieto ešte ked bude fujavica,či lejak..poletíte aj so stanom

ema234
11. jan 2018

@25evita my ako stan sme kupovali retro bavlneny stan je vzdusny a super,nie ako tie sustakove stany.

25evita
autor
11. jan 2018

Jeeej dakujem pekne za rady 🙂

ema234
11. jan 2018

@25evita napriklad sme boli na dovolenke a spustil sa lejak a vietor,sustakovy co tam mali , odfuklo a cely mokry,tak ja by do tej sustacky nesla, my si vzdy bavlneny nainpregnujeme.

katren
11. jan 2018

@25evita moj manzel kupil tento a je to maxilmalne pohodlny stan....
https://www.huskysk.sk/stan-family-boston-8-sv-...
v dvoch bocnych sme mali "postele" a vo velkom strednom priestore "kuchynu" a aj tasky...

eeffka
11. jan 2018

@25evita ja este doplnim ze treba si ist stan vyskusat a lahnut do neho, my mame 4miestny stan a mame vysku 168 a 173 cm cize sme taki mensi. ledva za nohami zapneme stan a 4ria vedla seba jak sardinky. Ako da sa vydrzat mozno na rybacke ale na kupkokemping to nie je.
aj ked pozries napr nakres @katren husky stan pre 8, tak vzdy 2ja bocny suchaju telo o boky stanu co je mne osobne neprijemne spat v sikmine a ak je chladna noc je tam zima na kraji
na stane sa neoplati setrit ak tam chcete naozaj spat pravidelne

ema234
11. jan 2018

@eeffka ze mensi ja mam 159 🙂

eeffka
11. jan 2018

@ema234 sak nevravim ze sme uplne pidi 🙂 ale myslim ze vyrobca stanu by mal rata s vyskou u bezneho chlapa aspon 185cm, co mas nas kamos a tomu z nasho stanu clenky trcali ( bolo horuce leto tak to nevadilo)

ema234
11. jan 2018

@eeffka ja si ano neviem predstavit v stane vyssieho cloveka,ved mne je aj dvojmetrova postel akurat 🙂

jumama
11. jan 2018

A ja poradim este, ak ho chcete vyuzivat v lete, aby mal dobre vetranie, aby sa dali odzipsovat nejake okienka, ale nielen malicke na bockoch, ale aby v tom stane bol tah. My sme mali zamladi dvojlozkovy stan Coleman, rychlo zlozitelny, lahky do ruksaku, suprovy. Potom pre rodinu sme si kupili nejaky neznackovy, je sice velky, stabilny, ma dost miesta na vsetko, aj predsienku dost velku, ale to vetranie sme nedocenili. V lete sme potom len pod tou spodnou sietkouvou vrstvou spavali, lebo s tou hornou sa strasne prehrieval. Ked zacala leja, chytros me ju natiahli 🙂

eldzina
11. jan 2018

Skus pozriet aj do skupiny Kempujeme s detickami, je tam kopu dobrych rad aj podla coho vyberat stan, vybavu, ...

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.
25evita
autor
24. mar 2018

@damoska ďakujem😊

montemotherone
24. mar 2018

Ja mám z Tesco. Iglu, 2 miestnosti, v strede predsieňka. Celkom fajn aj dobrá cena bola. Inak, už ho nepoužívame. Možno by som ho aj fukla za nejakú rozumnú cenu 🤔

montemotherone
24. mar 2018

@25evita takýto, ale tmavo zelený

kasiopeja01
9. júl 2018

Dobry den. Aky stan ste nakoniec kupili? My uz dlhsie vyberame a nase top su stany coleman. Rozhodujeme sa medzi coleman da gama 5 alebo coleman galileo 5. Nemate s nimi niekto skusenost?