Rodinná dovolenka v zime

kasiopeja01
1. nov 2022

Ahojte, prosim vas mize niekto odporucit nejaky rodinny pobyt v zime v rezorte, kde je okrem pyzovania este ak klzisko, snowtubing, kopec na sankovanie a bazen? Ifealne Slovensko alebo Polsko. Dakujem

mirage
1. nov 2022

pyzovanie? Ifealne? Mize? Ved si to skontroluj predtym, ako to posles. Poradit viem iba Rakusko.

sorciera24
1. nov 2022

@kasiopeja01 oblast Zakopaneho, prip. Bialka Tatranska...tam toto vsetko máte a za prijatelne ceny.....(este odporúčam v zime s detmi aj Snežny labyrint v Zakopanom - ked ho postavia)

petamich
1. nov 2022

@mirage prosim porad mne Rakusko 🙂 vcera sme to akurat riesili s kamoskou, ze nevedia nic najst pre 4 dospelych, 2 deti a chceli by Alpy

veselo_neveselo
1. nov 2022

@mirage ja by som tiez privitala tipy v Rakusku, ak budes mat cas. A dakujem uz vopred!

queen_mary
1. nov 2022

@petamich
@veselo_neveselo mne tu poradili falkensteiner funimation v katchbergu. Ideme v januari 😊 vyzera to brutalne - hlavne pre deti.

queen_mary
1. nov 2022

A este toto

kasiopeja01
autor
2. nov 2022

@mirage chcela som, ale dodatocne sa to uz opravit neda, tak ale rozumny clovek, ktory chce pomoct, pochopi, co som chcela napisat. A nehnevajte sa, nepotykali sme si.

mirage
2. nov 2022

@kasiopeja01 nebud taka upata, podla pravidiel MK sa tu tyka.

kasiopeja01
autor
3. nov 2022

@mirage Tak teda, len aby si vedela do buducna. Chyby som chcela opravit, ale bohuzial po odoslani sa prispevok uz neda upravovat, ani zmazat, co sa niekedy dalo, takze sa s tymi chybami, nie len v mojom prispeku, budes musiet nejako zmierit, lebo sa s tym nic robit neda, co je dost blbe. Ale ak vies o moznosti, ako sa to da, budem rada, ked sa podelis.