Rodinná dovolenka s ročným dieťaťom

mon_ben
6. jún 2022

Máte tip na prvú rodinnú dovolenku v trojici? Najlepšie pri mori, ktorý krajinu odporúčate, oblasť, najlepšie aj hotel, kľudne môže byť aj v blízkom okolí alebo susedných krajinách. Bohužiaľ pri malom nemám čas toľko googlit

zorkahorka
6. jún 2022

Ja by som vzala este niekoho.my sme si sami dvaja s prvym rocnym dietatom neoddychli,stale na pozore, na nohach... strasne akcny bol, ucil sa prave sam chodit a chcel byt vsade

tara42
7. jún 2022

Konkrétny hotel neporadím ale s rocnym by som isla určite Grécko, Taliansko, Slovinsko. Do krajín, kde je let krátky, prípad. autom Chorvátsko na noc.

melanta
7. jún 2022

Rozpočet na 2+ročné dieťa máte 1500 alebo 5000? Asi aj to je dosť rozhodujúce. Išla by som letecky, nejaký grécky ostrov na pláži s all inclusive, nech sa nemusíte o nič starať. Prípadne Sardínia alebo Kalábria.

mon_ben
autor
7. jún 2022

@zorkahorka no ved už aj nad tým rozmýšľam, či nie je ešte malý na dovolenku pri mori 🤔

mon_ben
autor
7. jún 2022

@tara42 cesta do chorvátska nám vychádza cca 7h,takže je to dosť. Aj keď sme tak najprv rozmýšľali

missdiva
7. jún 2022

@mon_ben podla mna hocikde na pieskovu plaz letecky. Spanielske ostrovy alebo Taliansko.